Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Pojaviti se na vjenčanju sestrične koja me povrijedila/izvrijeđala, verbalno napala ili ne?

> Ketycaa: > Oprostite, ali meni je ova situacija komična. Djetinjasto. Bez uvrede!. Opisana situacija me podsjeća na priće iz srednje škole. Imam dojam kao da nemate više od 25 godina i da još niste dovoljno sarzjele. Reći ću Vam samo da budete pametniji, zreliji. Naravno da je djetinjasto i komično, da imam 30 godina, a ona prek 40, više je djetinjasto i komično to kako se ponaša prema meni i prema drugim zgodnim ženama. Nisam joj ništa u životu napravila. Ja ne znam kako bih više "zrelije i pametnije" postupila. A ona zlostavlja i mene i sve kog stigne, to nije normalno. Bez uvrede, ali mislim da niste razumijeli ovo sve. Mislim da se niste sreli sa zlostavljanjem unutar obitelji. Nadam se da shvaćate kako je općenito, ružno i licemjerno upirati prstom u drugoga, a sebe ne gledati. Ona zamjera zgodnim ženama koje imaju samo jednog partnera kako izgledaju,a ona em mijenja pratnere, em se isto sređivala. Razumijete? Bolesno haha.
prije 28 dana, 13:17
> sanjaurban: > Hm, čitam i ne vjerujem. > "Svaki put kada dođe iz Zg, ja je dočekam sva sređena, namjerno jer volim vidjeti tu kiselu facu kad me vidi." Ovo u navodnicima ste vi napisali. Jeste li se susreli sa bullyingom? Kada žrtva bullyinga nakon glowup-a se pojavi pred svojim zlostavljačima? Upravo tako...Nitko nema pravo kontrolirati kako biste trebali izgledati, to je veoma bolesno i licemjerno ponašanje. Lijep pozdrav.
prije 28 dana, 13:19
Ona je iskompleksirana osoba. Nju nažalost nemožete promijeniti. Jedino ju možete podbosti " kao budi i ti sređena" ili takva kao ja.
prije 28 dana, 16:30
> ivana076: > Ona je iskompleksirana osoba. Nju nažalost nemožete promijeniti. Jedino ju možete podbosti " kao budi i ti > sređena" ili takva kao ja. Hvala Vam puno na odgovoru. Nažalost je tako, zato se i ja sredim da me vidi, ako je takve gluposti smetaju, nek se grize. Normalnoj osobi ne smeta kako tko izgleda. Svatko na svom tijelu ima pravo nositi šta želi. Nedaj Bože većeg zla, ljudi se bore sa bolestima, karcinomima..a netko radi probleme od sitnica...Želim Vam sve najbolje i Vama i svima koji čitaju ovo, život je prekratak, moramo uživati, biti dobri ljudi <3
prije 28 dana, 16:47
Al, tebi ta spodoba nepotrebno loše utječe na život i uređivati se da bi joj "vratila" je bedasto.pa, nećeš sada kupovati odjeću zbog nje. Po dužini i opširnosti tvojih postova stvarno se vidi da te izluđuje i frustrira. Makni se od nje, mislim da ju hraniš svojim reakcijama, i nju i njenu zlobu. Pa, nema čovjek toliko vremena u životu da se bavi sestričnom koja ali, stvarno treba da ju netko dobro ispljuska(imamo i većih problema u životu) ... Fakat mi je ovo sapunica...
prije 26 dana, 08:18
> Nitospitos: > Al, tebi ta spodoba nepotrebno loše utječe na život i uređivati se da bi joj "vratila" je bedasto.pa, nećeš sada kupovati odjeću zbog nje. Po dužini i opširnosti tvojih postova stvarno se vidi da te izluđuje i frustrira. Makni se od nje, mislim da ju hraniš svojim reakcijama, i nju i njenu zlobu. Pa, nema čovjek toliko vremena u životu da se bavi sestričnom koja ali, stvarno treba da ju netko dobro ispljuska(imamo i većih problema u životu) ... > Fakat mi je ovo sapunica... Ne sređivam se samo zbog nje, ne kupujem odjeću zbog nje. Sređivam se kako i prije nego li me napala, vidim da je to izluđuje. Neka pati koga smeta. Nit se zamaram s njom jer nemam vremena, samo sam se htjela otvoriti jer je cijela situacija bolesna i smiješna, poput sapunice te sam htjela potaknuti i druge da ne osuđuju po izgledu. Opširno pišem da što više predočim sliku. I meni je ovo sapunica. Hvala na odgovoru, želim sve najbolje.. toliko od mene.. <3
prije 26 dana, 16:22
> Nitospitos: > Al, tebi ta spodoba nepotrebno loše utječe na život i uređivati se da bi joj "vratila" je bedasto.pa, nećeš sada kupovati odjeću zbog nje. Po dužini i opširnosti tvojih postova stvarno se vidi da te izluđuje i frustrira. Makni se od nje, mislim da ju hraniš svojim reakcijama, i nju i njenu zlobu. Pa, nema čovjek toliko vremena u životu da se bavi sestričnom koja ali, stvarno treba da ju netko dobro ispljuska(imamo i većih problema u životu) ... > Fakat mi je ovo sapunica... Nadam se da se osoba može otvoriti da joj se nešto bizarno i smiješno dogodilo, a da ona ne ispadne frustrirana.. Budimo realni, znamo tko je frustrani u ovoj bedastoj priči xD podijelila sam ovo da se i vi skupa sa mnom možete nasmijati. A i da svima bude poruka kako je ružno osuđivati drugoga, a sebe ne gledati. Iako je ovo smiješno, veoma je bolesno reći za osobu koja ima cijeli život samo jednog partnera, samo zato što se sređiva nazivati je niskog morala. I to rodu. XD odoh ja sada više ne pričati o njoj, nego se posvetiti mom životu, kao i prije❤️‍🔥❤️🥂
prije 26 dana, 16:52
Okidoki! Sretno! 🤞
prije 26 dana, 20:07
1 2 3