Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Reklame na MK

> SSSSSSSSSS: > I kad izađem iz ove reklame, krene opet nova Ista stvar, pa o tome i govorimo nemožemo ništa raditi, makneš evo nazad i konstantno tako , evo obećao nam MK da će se riješiti. Na mobu pogotovo na kompu malo bolje ali isto., biće bolje riješiti će valjda a do tada se moramo mučiti. ,:(
prije 7 dana, 18:19
Otupila na njih. Ne pomaze nikakav blokator preko moba. Evo i sad prica 😀 Malo zasmetaju na ucitavanju slika i kod slanja poruka. Super da ce se raditi na smanjivanju reklama i videa. Neka bude tako. Ima nas koje sigurno vole biti na Mk i ostajemo. Lijep pozdrav svima sa ove teme 🌹🌹🌹
prije 7 dana, 19:36
Ne znam tko uopće gleda te reklame. Čim se pojavi, odmah klikam na iksić i ne mogu vjerovati da priča u pozadini. Više vremena izgubiš na micanje reklama, nego na pretragu po stranici. :-(
prije 6 dana, 09:37
Ma znam. Totalno su divlje na mobu, ali barem nemam ni jednu na kompu jer i inače koristim uBlock. Smanjit ćemo ih svakako, na popisu je za prilagođavanje.
prije 6 dana, 20:03
Hvala! ♡♡♡♡♡
prije 4 dana, 23:01
Ja za ulaz na Krpice mobitelom od prvog dana koristim Wize Adblock i ni jedne jedine reklame,niti se prikazuju a kamo li iskacu ili pricaju...ni u tragovima ... savršena stvar
prije 3 dana, 12:15
Ja na mobu koristim Adblocker i ne iskace mi niti jedna reklama ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c46aca85a6ecc160c78f330d3c4d4b44.jpg)
prije 3 dana, 14:06
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/4d8555a4518eb6df03a74c02daa08d4c.jpg) Ovaj browser koristim na mobu (android) za Krpice i slične stranice sa iskačućim reklamama. Uspješno blokira sve.
prije 3 dana, 16:17
Na laptopu imam AdblockPlus. Jedino što ćete ga morati isključivati kod nekih sadržaja na YT jer vam neće dati pregled videa bez reklama..
prije 3 dana, 18:55
1 2 3