Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Reklame na MK

> Nitospitos: > E, lako tako🤣🤣🤣 haha, da, meni je uvijek najlakše, svi rade nešto za mene, ja samo plandujem..
prije 10 dana, 22:51
Ma, zekim se! 😃
prije 10 dana, 05:04
Sanja to je super kad imaš u kući dragog majstora., pa kuhara , kako si samo sve to uspjela svaka čast, da mi se maknuti iz kuhinje mislila bih da sam se predobro udala :') :) :')
prije 10 dana, 07:36
> maremarenda: > Sanja to je super kad imaš u kući dragog majstora., pa kuhara , kako si samo sve to uspjela svaka čast, da mi se maknuti iz kuhinje mislila bih da sam se predobro udala :') :) :') Haha, cilj je bio da se volimo, nismo planirali tko će što radit, tu ne treba bit kalkulacija, naši poslovi su nam diktirali slobodno vrijeme i tako smo se morali posložiti i organizirati, znalo se dogoditi da u 4 popodne moramo oboje na posao, a dijete je u vrtiću do 4. Bilo je veselo i napeto. Naučili smo se dobro organizirati i iskoristiti vrijeme. Da sam slušala mamu, danas bih imala liječnika za muža, a on bi cijeloj obitelji bio veza za bolnicu. Sva sreća, na vrijeme sam shvatila da ga nikad ne bi bilo doma, bez obzira na human posao koji obavlja. Ne čini mi se da su nam stvari predodređene, čini mi se da je puno na našem izboru. Ljudi i stvari.
prije 10 dana, 11:05
> Nitospitos: > Ma, zekim se! 😃 Ja sam ozbiljna!
prije 10 dana, 11:05
E pa upravo to kad se voli a još i kad se drugo posloži, nemožeš ljubavi zanimanje birati, zaljubila se do ušiju da nisam znala kako se zovem pa da je bio neznam što udala bih se za njega, pa ljubav je najvažnija, zato smo i opstali evo slavnih 40 zajedno i kako vidim ostale, super funkcioniramo, e pa neka je i tebi i meni i dalje sretno. Evo ja sam nam sama poželila sreću i dalje, ma nebih ga dala ni za što iako nekuha, tko zna sad kad ide u mirovinu možda počne nikad neznaš., važno da sve drugo funkcionira. :') kud kamo uvijek se spika svede na njih. :') :') :')
prije 10 dana, 14:16
Ljubav pobjeđuje i reklame na krpicama! 💕💕💕
prije 10 dana, 18:27
U mirovini je sve lakše...prvo počnu s roštiljem i pekom, kao to je teški fizički posao kod vatre, nama se može zapalit kosa! Onda te glava boli 3 dana pa on uđe u kuhinju i ispeče jaja, a uz to treba i salata. I početak je tu.....onda ti odeš s prijateljicom negdje, a dođu mu iznenadni gosti, pa ne bu naručio sve, neštoo bu i napravio, tko zna Mare, možda dogodi se čudo..... U braku je najvažnije da si ne idete na živce. Kad jedan treba prostora, trebaš šutit i zatvorit se u sobu. Ne možete stalno bit zajedno i volit sve isto. Treba se znat dobro posvađat pa će ljubav kasnije sve poravnat. Svatko treba imat neki hobi, ali trebate imat i zajednički hobi. Kao oni skupovi u matematici kad se sijeku, tako nekako. Svatko treba bit bolja osoba jer ima onog drugog. Naravno, sve je ovo moguće i kada se vole osobe istoga spola. Također, razumijem osobe koje žive same i ne žele bit ni u kakvoj vezi ni zajednici, ali oni se moraju oslonit isključivo na sebe. Ili na prijatelje. Sve u svemu 40 godina je jedna velika i važna brojka!! Ja sam mala beba prema tebi....
prije 10 dana, 19:37
> sanjaurban: > U mirovini je sve lakše...prvo počnu s roštiljem i pekom, kao to je teški fizički posao kod vatre, nama se može zapalit kosa! Onda te glava boli 3 dana pa on uđe u kuhinju i ispeče jaja, a uz to treba i salata. I početak je tu.....onda ti odeš s prijateljicom negdje, a dođu mu iznenadni gosti, pa ne bu naručio sve, neštoo bu i napravio, tko zna Mare, možda dogodi se čudo..... > U braku je najvažnije da si ne idete na živce. Kad jedan treba prostora, trebaš šutit i zatvorit se u sobu. Ne možete stalno bit zajedno i volit sve isto. Treba se znat dobro posvađat pa će ljubav kasnije sve poravnat. Svatko treba imat neki hobi, ali trebate imat i zajednički hobi. Kao oni skupovi u matematici kad se sijeku, tako nekako. Svatko treba bit bolja osoba jer ima onog drugog. Naravno, sve je ovo moguće i kada se vole osobe istoga spola. Također, razumijem osobe koje žive same i ne žele bit ni u kakvoj vezi ni zajednici, ali oni se moraju oslonit isključivo na sebe. Ili na prijatelje. Sve u svemu 40 godina je jedna velika i važna brojka!! Ja sam mala beba prema tebi.... Sanja kad se to dogodi obavijestiću te, kako si naslutila da se nešto tako sprema, napravljena je pečenjara mrak, pa neće biti za gledati sigurno će se nešto spremati, ja nisam za to. :) Nito pusti reklame više se ne živciram, pa nećemo dozvoliti da nam još i to živce nateže idemo dalje i one postaju dio svega, mada nešto sam čeprkala kako su mi objasnili moji izgleda da sada manje., :')
prije 10 dana, 20:59
Drage dame, smanjit ćemo video reklame, nije s njima lako.
prije 8 dana, 11:06
> Admin2nd: > Drage dame, smanjit ćemo video reklame, nije s njima lako. 🥰🥰🥰A, svaki put kad vas kudimo, bude mi tak žao, al svaka čast na čeličnim živcima! Samo treba maknut ovo nasred ekrana, ove gore i dolje su podnošljive...
prije 8 dana, 15:30
:') vratio nas MK na temu :') :') :') :')
prije 8 dana, 15:42
Hvala adminu.
prije 8 dana, 15:58
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/14c4dd0a9a64294801947a0c4ab9c080.jpg) Svako malo mi izbaci reklamu preko pola ekrana, uzas
prije 7 dana, 11:06
I kad izađem iz ove reklame, krene opet nova
prije 7 dana, 11:06