Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kupujem kupujem..

krenite se mijenjati:D
2013 10 16
I meni se događa da pošaljem upit, a odgovora neeemaaaaa [:sokiran]
2013 10 16
Dode mi da apisem u profil KUPI ILI OSTAVI :)
2013 10 16
stanicmla ja sam zbilja želila kupiti jaknu od vas,ali kad je sinupremala...
2013 10 16
ja pišem brzo odgovore i nikada nisam neodgovorila na neku poruku. javite mi se [:zaljubljen]
2013 10 16
kod mene nema nikakve prodaje danima, mjesecima pa onda u jednom danu, 3-4. al uvjek tako.
2013 10 16
ne mogu kupit dok nista ne prodam... [:tuzan]
2013 10 16
ja samo zamjena , zamjena ?? pa neda mi se mijenjati samo -.- već mi dost [:place] [:hihot]
2013 10 16
7 x su me pitale za baloner u 10 dana, 7x sam ga mjerila...eh da barem samo ne shtimaju mjere, nego nestanu ni A ni B [:kesi]
2013 10 16
Ja isto expresno odgovaram [:hihot] spustila sam sve al eto nažalost ništa, nadam se da bude još nešto do vikend jel bi mi dobro došlo za mali shopping [:smije]
2013 10 16
Zana, pošalji meni upit [:smije]
2013 10 16
A što ga 7 puta mjeriš [:smije] ako ti je već lijeno izmjeriti ga kada stavljaš artikl u ponudu.... Onda barem kad ga izmjeriš na upit stavi mjere u opis ako nije pošao... Stvarno ne kužim kako mislite išta prodati tako, neke čak ne stave ni veličinu artikla, kad to vidim samo krenem dalje... I sto puta nisam poslala upit za nešto što me zanimalo jer nije bilo mjera... Jer obično je ispalo da je cura izmjerila i meni nije odgovaralo, i još se ja njoj moram ispričavati što sam ju gnjavila a neću kupiti [:smije] pa to nema nigdje, trebalo bi uvesti "mjere" odma pri dodavanju artikla i amen [:hihot]
2013 10 16
Ja odgovaram na upite! Hahah I mjerim! :D Pitajte mene.... ;)
2013 10 16
Kod mene je sve izmjereno pa upiti slabo idu...valjda zato što se svi javljaju za te zamjene [:place] a meni one trenutno nisu potrebne jer skupljam za školarinu, a i cijene su mi normalne i uvijek sam za izac u susret...i opet nista. Ali kad se svi javljaju za zamjene, onda vidim da apsolutno ovdje nitko ne čita "opis o meni"...
2013 10 17
1 2