Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

pomoć oko pay pal???HELP

oVAKO na svojoj kartici koja mi je spojena s pay palom nemam nista novaca,ali dobila sam na pay pal povrat novca od nedobivene stvari s e baya,e sada meni nije jasno kako da koristim te novce,mozda ispadam glupa ali nemam pojma,kupila bi nesta od tih novaca na e bayu ali mi kaze da nemam . [:sramezljiv]
2013 10 17
mozda nemas dovoljno za stvar koji si odabrala, inace 1$ je oko 5.5kn
2013 10 17
ma imam oko 20$ a ja uzela nesta za 13$
2013 10 17
možda nemaš dovoljno sredstava na računu, tj., nakon kupnje ti ne bi ostalo dovoljno novca, a mislim da na kartici uvijek moraš imati par dodatnih kuna da bi uopće mogla nešto kupiti, ali nisam sigurna koliko :)
2013 10 17
oh, kasnim. onda ne znam [:sokiran]
2013 10 17
ovako...povrat sredstava ce ti na računu (kartici) biti vidljiv tek kroz nekoliko dana. takva je procedura. Znaci na paypalu ti odmah pokaze da si dobila povrat ali sama transakcija tog povrata nazad na tvoju karticu ce potrajat par dana
2013 10 17
Jesi registrirala tj potvrdila karticu? Ja neki dan tek a vec 4 mj kupujem. Moras potvrdit karticu da mozes primat novac. I inace treba 2-3dana da sjedne al nece ti sjest nikako ako nije potvrdjena
2013 10 17
Iste probleme nedavno. Sad sam ih sve prijavila i samo sjeda na racun [:hihot] refund
2013 10 17
da, moras u banci potvrditi.. i inace povrat novca ne sjeda isti čas na račun,, moraš pričekati dan-dva.
2013 10 17
aa da sad se sjecam da je netko vec rekao da necu odmah moci koristiti te novce,jer treba par dana,bas sam blesava,a tek mi danas sleli novci
2013 10 17