Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

HELP poslati ili čekati?

Molila bih vasmišljenje brzo jer žurim iz stana poslat to plus dr obaveze. Cura je uzela čizme od mene one smeđe, ako vas zanima. Uplatila je i ja sada idem poslati i skužim da ispod piše broj 40, a ne 41 kako sam napisala u oglasu! Ja sam br 41 i očito je takav kalup, zapravo br 41. I odmah javljam curi to, i rekla sam joj ako ih sad ne želi da ću joj odmah vratiti novac. No cura ne odgovara, pa sam je išla zvati na broj koji mi je dala. Broj se ne koristi. I sad sam joj napisala da ću joj poslati čizme i ako joj veličina ne bude odgovarala (a mislim da hoće jer ja sam br 41 i meni su super) neka samo javi i vratiti ću joj novac, a ona meni natrag čizme. Jesam li dobro postupila ili da ne šaljem čizme nego pričekam njen odgovor? [:boji]
2013 10 22
ja bih pričekala njen odgovor [:zaljubljen]
2013 10 22
čekaj odgovor
2013 10 22
ja bi isto cekala njen odgovor!
2013 10 22
evo poslala sam joj da ipak bolje ću pričekati njen odgovor [:smijesi] p.s. mislim da će me žena zaklati kad vidi brdo poruka s moje strane danas [:smije]
2013 10 22
Pričekaj odgovor, jer ako će joj čizme biti premale, imat ćete dodatnih nepotrebnih troškova. Ovako ćeš joj samo vratiti novac i sve ok
2013 10 22
Hvala Vam cure! [:zaljubljen] [:poljubac]
2013 10 22
Pričekaj njen odg. Ako si mjerila gazište i odgovara joj, onda je sve ok!
2013 10 22