Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tisak paketi-iskustva.

Nikad mi se nije desilo da mi je se paket zagubio ili bilo šta loše u distribuciji kad sam slala i kad su meni stizali o cijeni ne treba raspravljati [:kesi] ali,ali uvijek ima ali... Ne znam jel se to meni samo dešava il što je..zadnjih mjesec dana postaje drsko,dođem na kiosk i uvijek ista stvar ,nemaju paketa [:ljut],koverata i što možeš i onda u tom lutanju od kioska do kioska baš izgubim živce al danas sam baš po....ila-u strci dođem na najbliži kiosk i teta mi kaže da joj je ostao samo L veličinu i da ona nema gdje njega staviti kad ga sastavi i da mi neće ništa zaprimiti [:sokiran] [:ljut] a sljedeći kiosk mi je bio jedno 3km...zamnima me jel to kod njih postalo uobičajno poslovanje jer izgleda da tetama na kiosku to stvara samo opterećenje il je to samo u Splitu???
2013 10 22
Također i u Osijeku je tako, nemaju koverte, samo L pakete...
2013 10 22
i u Vinkovcima je ista situacija...imam u krugu kuće 4 tiska i ni na jednom nema -.-'' ili su full neljubazne i neda im se...
2013 10 22
Danas ujutro sam slala jedan paketić i u 3 kioska nisu imali paketa uopce! Ja nisam mogla vjerovati [:vrti]
2013 10 22
U Kc takoder, u mom kvartu samo L kutije. Pa mi stavi onu malu majicu u L paket [:hihot]
2013 10 22
Sve više su nadrkane, istina [:smije] [:smije] Ali ja se nedam [:jezik] Znam da je možda teško raditi sa ljudima, ali malo ljubaznosti ih nebi ubilo... U Požegi sam do sada sretala samo simpatične žene na kioscima, ali nikad se ne zna... nisam u zadnje vrijeme baš slala pakete tako da ne znam za ovaj dio di kao nemaju paketa... ali sam čula da se to već par cura dogodilo...
2013 10 22
Isuse,iskreno mi se povraća od te neljubaznosti tih žena na kioscima. Stare čangrizave babe! Ono,šaljem jedan ruž curi,ona mi ne da kuvertu,nego S kutiju,,nema logike :/ Znam da su kuverte namjenjene samo za slanje dokumenata,ali radje bi frajla zaradila 10 kn na meni :P
2013 10 22
nema kuverti ni u zgggg :(
2013 10 22
ja dosad nisam imala problema s tetom na tisku na kojem šaljem i primam. na jednom je bila bahata pa sam se odmah na drugi prebacila, sama mi je ponudila par tih obrazaca za doma da si ponesem pa ispunjavam, ako piše moj broj, ona čak pošalje poruku da je paket stigao. uvijek je pristupačna i strpljiva, par puta je slagala sama kutiju jer je izvadila iz pakiranja koje dobiju.
2013 10 22
Kod mene uvijek sastavljaju jer osjete da bi ja slagala pola sata ahahhaa [:smije]
2013 10 22
U Sisku ista stvar -nemaju paketa i rade ljute tetice [:vrti]
2013 10 22
Nedavno sam poludila [:hihot] i pitala sam tetu na kiosku ..a jel mogu donijeti svoju kutiju od doma da mi spakirate [:hihot] [:smije] -što po meni uopće nije loša ideja-manje smeća [:kesi] a ona je poludila [:jezik] [:smije]
2013 10 22
Ja imam odlične sve cure na tisku u mom kvartu ali u zadnje vrijeme prečesto nemaju kutija Ali nije to do njih uopce Čak ako mi je hitno i meni nesto stigne iskoristimo tu kutiju i posaljem u njoj a one ravnaju kutije kad im dođu Tj bace višak Tako da su curke odlične :))
2013 10 22
ja imam situaciju da na kioscima nema ništa manje od L paketa -_- a u L paketu mi neće poslati jer je to što šaljem premalo i nemam ništa s čime bi popunila šupljinu [:boji] e pa baš super, uvijek inaće uz sebe nosim hrpu zgužvanih papira [:jezik]
2013 10 22
Eej curke, ja sam nova tu... sad tek vidim da zna biti problema s kutijama na Tisku, a baš sam mislila da to sve uvijek ide ok... [:tuzan]
2013 10 22
1 2