Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

molila bih neke korisnice da se ne prave lude

molim vas nemojte da se moram prepucavati za postarinu..ptice na grani znaju da se na sam iznos dodaje +5 ili 10 kuna postarine. imam prepucavanje,korisnica mi je umjesto 40 kuna uplatila 30 i jos na kraju kao slag na tortu da joj posaljem postom, ja saljem iskljucivo tiskom ali ajde pristala i sad jos treba da joj plati preporuceno ,mozda po zelji iz svoga đepa MA DAJTE PA NEMOJTE ME prcat u zdrav mozak,KOJI BEZOBRAZLUK [:ljut]
2013 10 26
strašno...nisi trebala pristati.
2013 10 26
[:hihot] a pametna je ona.....
2013 10 26
[:smije] nisi nikako trebala pristati
2013 10 26
nisam joj poslala paket tako da joj lako vratim novac na racun ako se ne budemo dogovorili.
2013 10 26
eh,ne kuzim ona ti je duzna jos 30 kn plus postarina
2013 10 26
zenoo vrati novce i budi mirna! pojedinci bi ode sve dzabe, a jos uz to da im i platimo postarinu...... [:frustriran]
2013 10 26
i meni se to događalo. jedna mi je došla kao da se s drugom korisnicom dogovorila da je poštarina besplatna pa je kao mislila da je to bilo samnom, a jedna mi je u prvom poruci napisala da kupuje samo ako ja platim poštarinu.
2013 10 26
zezla sam se u temi umjesto 30 sam napisala 10.popravila sam. pa nema mi gorega kad se netko radi toliko lud ok znam i susrela sam se tu sa nekim curama kojima malo duze trebas objasnit da bi shvatile ali ovo je preslo svake granice,pa na svakom cosku te gledaju zakinuti,ma nema vise usluga taman crkavala. ja kazem da je ta stvar kupljena na krpicama i da je u ok stanju i da ja to nisam nosila a ona ce na to : A HA ,ZNACI NOVO JE? ma daj !!!rekoh zenska glavo evo upravo iz trgovine stiglo samo za tebe ,pa citaj sta pišem ,majku mu staru... [:vrti]
2013 10 26
Martini ide matematika [:smije]
2013 10 26
maetina98,ne ,ispravila sam se ,uplatila je 30kuna umjesto 40. ok znam da je to 10 kuna ali necu iz inata da popustim jer sam joj na tu stvar vec spustila 10.sad po njenom bi ispalo da joj to prodajem za 20 kuna ma niti za 20 jer kozna koliko je postarina ;zavisi od tezine.
2013 10 26
melica,bar sam se nasmijala [:hihot] [:hihot]
2013 10 26
zivjele krpice [:smije] meni je smjesno bilo kad je jedna uzela majce 2x po 10kn i trazila "popustic" ja sam rekla da nazalost nemogu ponudit za tu cifru pa mi je poslala naravno 20 kn bez postarine al sam poslala ipak [:smije] [:hihot]
2013 10 26
[:vrti] [:vrti] [:vrti] [:vrti]
2013 10 26
Ja muku mučim sa više od polovice njih, uplate mi iznos artikla ni ne pitaju za poštarinu, a ja moram platiti poštarinu i na kraju od tako niske cjene artikla što ja zaradim [:tuzan] .... i to ih je jako puno, a ja pristojna i neugodno mi je govoriti naknadno [:tuzan]
2013 10 26
1 2