Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Cijene ogromneeeee?

Znam da je već bilo ovakvih tema ali jednostavno mi nije jasno zašto neke cure za nošenu odjeću stavljaju cijene kao u trgovinama, pa čak i veće... Koliko god mi je neka stvar draga, očuvana, ne mogu staviti neku preveliku cijenu. Osobno nikad ne bi kupila npr. nošenu vestu za 100- 150kn....bolje mi je otići u trgovinu i probati. Kako vi gledate na sve to? [:zaljubljen]
2013 10 27
potpisujem sve što si rekla. ali opet će one prije prodat nego ja koja sam snizila cijene minimalno ali očito niti to ne odgovara a odjeća je kao nova . najviše me ljuti npr. prodaje torbu i cijena je 7o kn i kaže snizila sam cijenu jer je potrgan cif. [:ljut]
2013 10 27
ja mislim isto kao i ti ne isplati se uzet tu ako mozes za te novce kupit i u trgovini... [:smijesi]
2013 10 27
ma u trgovini i jeftinije prođem [:hihot] uvijek gledam stavit neku realnu cijenu i čak još spustit ako kupac želi, ali abnormalno mi je za neku nošenu majicu/ košulji/ vestu tražit preko 100 kn....
2013 10 27
da, slažem se i ja,,,,al to je ovdje tako,,, [:tuzan] [:tuzan] , svaka čast svima, al, ja ne bi ništa kupila ovdje skuplje od 150 kn,,,,pogotovo ovako na povjerenje,,,,baš sam nekidan imala promašenu kupnju, pisalo da je novo, a ono, šipak, ni N od novo [:frustriran]
2013 10 27
Ja osobno više volim zamjene nego prodaju. Polazim od sebe, ako imam novac kupit ću u dučanu ,isprobat i kupit ono što mi odgovara a ne mačka u vreči. Doduše i kod zamjena zna biti promašaja ali manje boli [:smijesi]
2013 10 27
istina da ,e cure da usput pitam,trebam znak onaj crveni levis šta bude na džepu ako ima koja sa nečag što je za bacit da mi pokloni? ...kupila sam si jaknicu levis a znak je odrezan ,pa bi ja stavila drugi ,glupo mi je ovako nosit,nije mi bilo rečeno naravno da znaka nema... [:tuzan]
2013 10 27
slažem se....ali kod koga prođe,dobro prođe...ja vec dugo nisam bila u trgovinu jer sam se zarazila krpicama [:hihot] .I ovdje se dosta može naći povoljno ali i preskupo naravno...vidim ima istih proizvoda a i razlicitih cijena...sad nemam vremena po trgovinama ali ovdje kad imam vremena dobro pogledam sto trazim...Ali u potpunosti se slazem da su kod nekih cijene previsoke..nedavno sam gledala haljinicu i bila mi je skupa i dok sam se mislila ona ode....prodala se [:place]
2013 10 27
ja sam ovdje kupila lijepih stvari za normalne cijene...hvala curama [:zaljubljen] nisu sve cure iste [:kesi]
2013 10 27
kakve su moje cijene cure?mislite da je previsoko?ponudite manje ak ne štima
2013 10 27
slažem se s vama donekle...ali što se tiče cipela, tu drugačije razmišljam. osobno imam jedne cizme koje su plaćene 300 kn a nisu nikad izašle iz stana, mislim da je 170 kn ok cijena s obzirom da se još uvijek u dućanu prodaju po 300, vidjela sam ih....a onda imam i jedne koje su plaćene 1200 a nošene samo nekoliko puta, ne znam po kojoj logici bi ih trebala dati za ono...80-100 kn? neke stvari jednostavno ne mozes dati jeftino [:sokiran]
2013 10 27
pišem za majice, za cipele je već druga stvar [:smijesi]
2013 10 27
Ja uvijek gledam da stavim cijenu po kojoj bi ja nesto kupila. Tako se nekako ravnam i ako vidim da mi nesto duže stoji spustim jos cijenu i prodaja iskreno ide. Ti sam malo vise od pola god i zadovoljna sam jako :)
2013 10 27
Kod mene cijene taman! Neke su i preniske za ono što nudim... Cure previsoke cijene stavljaju za NOŠENO. Nemožeš mi za ZARA remen kojem fali šiljak il što već stavit cijenu preko 100 kuna. Grozno.
2013 10 27