Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

sminka :) savjeti pitanja i odgovori...

e ovako cure...imam problem! imam podocnjake i kako koja godina sve vise se isticu od boje koze na licu...tj.pred vecer to je skoro pa crna boja...stavljam puder...korektora sam tri kupila do sad ali uvijek mi bude masno kada stavim...ima li jos koja djevojka problem s tim i sta koristi...hvala
2013 10 28
Ja stavim prvo puder pa korektor i onda fino matiram puderom u kamenu i bude super :D
2013 10 28
stavila bih ja u kamenu ali imam i tu problem...prije tecnog pudera uvijek stavljam kremu jer mi je jako suha koza i kada stavim u kamenu puder kao neke grudvice se naprave...
2013 10 28
Ja isto bez kreme ne mogu da se nasminkam......znam da crvenilo skida zeleni korektor ali mozda ga mozes i ovako nekako iskombinirati [:sokiran]
2013 10 28
e ja zato nikad kremu ne stavljam. Boljeti je umjesto pudera stavljaj BB kremu to ti je puder, ali ne steti kozi doduse hrani ju i ne isusuje i ne zatvara pore. :)
2013 10 28
Ja sam inace ko specijalist sto se tice sminkanja :P A ko vas ista zanima javite se u inboks [:hihot] Uglavnom superpopular u pravu si :D I nakon sminkanja ono sto je meni najdraze uzmem lak za kosu i pošpricam lice (ne puno) i onda sminka traje satima :D
2013 10 28
ysl touche eclat
2013 10 28
e hvala punoooo <3 pokusam bez kreme..imam i tu bb od garniera pomjesam je s puderom tecnim...heheh a to za lak za kosu to nisam znala...budem probala [:poljubac]
2013 10 28
Potpisujem Penelope ! eclat do sad najbolji!
2013 10 28
lak za kosu na lice [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] jel se nakon tog mos nasmijat [:hihot]
2013 10 28
curke kad smo vec ode, sto mislite o tamnim ruževima za usne? meni su fora, ali neki samo neki, ne oni pretamni kao crni. ja sam plavuša svjetlije puti pa ne znam kako bi mi to stajalo
2013 10 28
da dannaya to imene zanima..eminaa savjetuje umjesto pudera BB kremu, zbog pora,hranjivosti i isušivanja a onda ova izjava o laku za kosu??
2013 10 28
ja ne stavljam ruz nikakav samo sjaj za usne..i to svijetlije boje...a jako ljepo mi je vidjet na curama npr.kakve stikle i torbica takav ruz...nikad se nisam usudila staviti...a zasto..pojma nemam [:hihot]
2013 10 28
A kakvu preparativu koristiš? Kremu za područje oko očiju? Prije bi rekla da ti je lice dehidrirano nego suho. Svakako ti treba dobra krema za tvoj tip kože, krema za područje oko očiju. Šminka ne može dobro izgledat ako koža nije dobro pripremljena. YSL Touche eclat je ok, al ne za osobe s tamnim podočnjacima. Za prekrivanje, a da se ne uvlači u borice oko očiju je odličan Shiseido Natural finish cream concealer, ali ne znam kakav ti je budžet. A lak za kosu na lice.... [:sokiran] [:vrti] Postoje fiksatori šminke koji služe baš za to.
2013 10 28