Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Candida albicans

Jeste li pobale koristiti češnjak i kakva su iskustva? [:smijesi]
2013 10 31
čula sam dvije verzije od frendica:jedna se riješila svih bakterija itd...a druga je završila na hitnoj jer je stavila preveliku količinu češnjeva i upalilo se.....tako da.. [:sokiran]
2013 10 31
Već je bila slična tema o tome...ja sam probala,pomoglo mi ,oduševila se...svakako bih preporučila,jer je meni zaista bilo bolje nakon tri dana korištenja (odnosno ranije<<), ali sam koristila tri dana... [:hihot]
2013 10 31
treba navodno mjesec dana..ili?
2013 10 31
koji je postupak sa češnjakom?
2013 10 31
istisneš 2 češnja i napraviš tampon od gaze i držiš preko noći(ujutro izvadiš),i tako mjesec dana ili koliko već.. [:smijesi] [:smijesi]
2013 10 31
istisneš 2 češnja i napraviš tampon od gaze i držiš preko noći(ujutro izvadiš),i tako mjesec dana ili koliko već.. [:smijesi] [:smijesi]
2013 10 31
hmm.. ja sam malo skepticna.. [:sokiran] umotam to u gazu ili? i ne raspadne se?
2013 10 31
jel pecka ili neka reakcija bude??
2013 10 31
NE,samo smrdi... [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 10 31
čuj to su stari narodni recepti koji navodno pomažu,nekad nije bilo toliko lijekova.....ja nisam čula da nekome nije pomoglo osim ako se ne držiš pravila...ne može štetit svakako [:smijesi] [:smijesi]
2013 10 31
Cure moje imaju vam vaginalete koje u sebi sadrže i češnjak zovu se ACIDOSALUS- proguglajte, super su i jako pomažu, mogu se kupiti i ljekarni bez recepta,
2013 10 31
....a može se i tampon namočiti u acidofilu ili nekom drugom jogurtu koji sadrži bakterije Lactobacillus acidophilus pa staviti preko noći...
2013 10 31
može se i kroz češnjak uvesti konac i staviti ga kao tampon. Nema reakcija ,ne peče ali smrdi..fuj.. i ujutro kada ustaneš u ustima imaš okus češnjaka kao da si ga jela..haha
2013 10 31
evo i ja sam imala sistem sa cesnjakom i koncem, nakon ogromne ture antibiotika, jedva sam se rijesila dosadne gljivice. ali onda sam je napala sa svih strana, jacanje imuniteta, pila kapsule acidosalusa, vec spomenute ovdje, i namakanje mini tampona u kantarionovo ulje skoro pa mjesec dana.. i nema gadure vec dugo [:hihot] [:hihot]
2013 10 31
1 2