Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

šta odgovorite?

svako malo dobijem poruku ja želim... i ni riječi. Kako vi odgovorite na to? mnogo puta sam poslala odgovor-pitanje kako želite da šaljem, pt ili tisak i ne dobijem odgovor. zadnje sam poslala podatke za uplatu i opet ništa [:frustriran]
2013 11 02
nista sta ces , ja cak posaljem upit i da bih odmah uplatila osoba on -line i ne odgovara ,m adruga kaze ne hvala ..hahahah..sto reci????NISTA -IDEMO DALJE
2013 11 02
pitaš odma jesu zainteresirani za kupnju jer očito ima svakakvih. ako ne odgovori, ignore i to je to [:kesi]
2013 11 02
ja obično napišem nešto tipa ako ste za kupnju šaljem ... lalala. al opet besmislieno mi je slati takve poruke, imala sam par kupaca koji su mi doslovno odgovarali s jednom riječju i to tek nakon što sam im ja postavila par pitanja .... nije da se žalim,ali više volim suradnju s komunikativnim kupcima :)
2013 11 02
Ja lijepo pozdravim pitam dal treba mjere li nekaj. Moram priznat da me to ljuti jer mi se takvo slanje 'praznog' zahtjeva čini neodgojeno. Mislim da bi trebalo lijepo pozdraviti i bar nešto reći. Još mi je gore kad piše samo 'zamjena?' ni ne potrudi se pitati jeste li za zamjenu ili slično, a nekad čak ni upitnika nema!
2013 11 02
Ista stvar!! [:tuzan] Ja pitan jeste zainteresirani? Pa onda me sve ispitaju, do zadnjeg detalja... da bi na kraju ipak zamjenu il uzmu podatke i ne javu se... očito svima isto onda! [:tuzan] [:tuzan]
2013 11 02
Pozdravim, kažem jel treba što dodatno poslikati i jesu zainteresirani za kupnju.
2013 11 02
'zamjena' bez ičega su mi najbolje,a ispod artikla piše 'nisam za zamjene!' što reći [:kesi] [:kesi]
2013 11 02
napisem uglavnom: hocete podatke za uplatu? ili nista,pretpostavljam da to rade cure koje se tek uhodavaju u krpice pa umisto da stave u omiljene mozda samo klikaju zelim to,mozda se netko zezne a mozda je neko okraći ali uglavnom gadi mi se ono izmjeri ovo izmjeri ono pa mi se nikad vise ne javi!!! ako ista mrzim to je dodatna mjerenja ali odradim i to al nejavljanje ignoriranje!!!! bitchhhh!!!! [:frustriran]
2013 11 02
ivavkperic,jadnice mala [:smije] Na upit za kupnju ti je odgovoreno odmah,nakon čega si na bezobrazan način pokušala iskamčit popust ,da si pitala u prvom kontaktu je li cijena fiksna ili može li za manje,dobila bi odgovor koji si dobila kasnije 'ne hvala'.....nakon čega se luđački smiješ,pokušavajući me ismijati? inteligencija zavidne razine [:smije]
2013 11 02
Ja pitam da li zele kupit. [:kesi]
2013 11 02
burek ssa siron <3
2013 11 02
Naldor,90 % onih koji šalju prazne poruke ne razmišljaju na način 'onda sam spremna odmah i obaviti uplatu).....uostalom,ako se radi i o stisci s vremenom,tim više kupac odmah može upitati podatke za uplatu i izjasnit se po pitanju načina slanja.....ja više ne odgovaram na prazne poruke,to je po meni bezobrazluk....teško natipkat 'Lp,kupujem' ?
2013 11 02
nisam imala iskustva sa takvim porukama ( odnosno porukama bez teksta, vec samo ovo zelim...) koje nisu rezultirale prodajom ili zamjenom ... i to uspjesnom, tako da su moja iskustva pozitivna
2013 11 02
Pa da,mislimo na isti tip poruka...netko klikne na artikl i dobiješ poruku koja je prazna,sadrži samo link na taj artikl.....i sad bi mi trebali gatat što kupac želi,želi li odmah podatke za uplatu,ima li još koje pitanje prije kupovine,želi li još slika,itd.....Uostalom,kad uđeš u dućan,kažeš osoblju 'dobar dan'....barem ja....
2013 11 02
1 2