Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Najljepši i najdraži citati,izreke...

predivne ste [:sramezljiv] preljepo za dobro juto
2013 11 03
" Nikad nisam izrazio zelju da raskinem s njom osim kad nisam mogao bez nje." " Kad se dvoje ljudi rastaju, njezne govorancije drzi upravo onaj partner koji nije zaljubljen." " Zadovoljstvo jaca tijelo, ali jadi razvijaju snagu uma." Alain de Botton
2013 11 03
evo i moje: svaka rit dojde na šekret - živa istina [:smije] [:smije]
2013 11 03
Život je rijeka što brzo teče i nikad ne znaš što sutra nosi. Kad jednom priđeš oceanu smrti, uzvodno ne možeš, bez obzira tko si. Onda te preuzme vjetar morski pa se u visoke oblake digneš. Padneš ko obična kapljica kiše; do nove rijeke ponovno stigneš. Pa opet tečeš; nose te struje i vrte virovi sreće i tuge. Ne ideš kud hoćeš, plutaš kud moraš, jer vezan si nitima nebeske duge. Dok slijediš svoje sebične želje, nose te vali ko trulu granu. I uvijek moraš nizvodno ići, jer sve rijeke teku na jednu stranu. Nekad si na vrhu, nekada na dnu, a nizvodno dolje čeka te slap. Onda se uskoro u ocean sliješ, pa zatim ponovno postaneš kap. Vladimir Pavić
2013 11 03
Kada se zatvore jedna vrata prema sreći, druga se otvore, ali mi često toliko dugo gledamo u zatvorena vrata, da ne vidimo ona koja su nam se otvorila. [:smijesi]
2013 11 03
[slika:37bec24b-73ee-437a-9822-f40feb3cba98] [slika:8a43f3b3-0668-4967-9d22-808218f9d982]
2013 11 03
U velika obećanja uvijek treba sumnjati.
2013 11 03
VRIJEME VAM NEĆE IZLIJEČITI VAŠE RANE!! VRIJEME BOLI BRIGA ZA VAS I VAŠE RANE. LIJEČITE SE SAMI! ;)
2013 11 03
Curke! Hvala vam na ovim predivnim poezijama i citatima [:poljubac] Stvarno popravi ovaj tmuran dan [:smijesi] [slika:61a539ec-f18f-4884-8386-d929f1e14720]
2013 11 03
• "Ugasim laptop. Zavučem se u krevet i zatvorim oči. I onda počinje. U glavi mi se počinju vrtjeti svi problemi, sve sitnice koje me muče, sve osobe koje su me iznevjerile, sve one divne osobe koje sam, zbog prethodno spomenutih, recimo tako, zapostavila. Nema tu spavanja. 'Kako ću? Šta ću? A ovo... A ono...' I tako me prolaze noći. Najgore od svega je što ne pronađem rješenje. Izmučim samu sebe, napravim more od suza jer više ne znam šta bih drugo. Osjetim strah. Sve me boli. I glava i srce i duša. Ne pitajte me kako i kada zaspem. Ne znam. Ne znam, da me ubijete. Znam samo da zaspem u suzama. Kažu da to nije dobro. Ali šta ja tu mogu... I to je za ljude. Bar za ljude moje sorte. Koja je to sorta? Ne znam, vala, ni to. Valjda postoji. Nisam jedina ovakva. Ma nisam. Puno je nesretnih ljudi koji, kao ja, navečer umjesto lijepih snova, u mraku, dok svijet spava, misle: 'Kako ću? Šta ću, veliki svijete?' Nažalost, u svijetu je previše suza, a premalo osmijeha."
2013 11 03
...A sada me oči ljudske plaše više nego vučje... [:sramezljiv]
2013 11 05
predivne ste citate i poezije stavile, bas ste mi uljepsale noc
2014 12 20
1 2 ... 7 8 9