Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

cijene trenirki ludilo

otišla sam malo pogledati trenirke cijene su strašno velike pogotovo markirane stvari čak i trgovinama su na akcijama povoljnije i onda se pitju neki zašto prodaja ne ide?-koregirajte cijene [:vrti]
2013 11 04
Bas, kako se lijepo moze naci adidas trenirka na rasprodaji a tu toliko dizu cijene kao u trgovini! Svaka ima svoju trgovinu i izbor da stavi cijene koje zeli, ja se trudim biti objektivna i staviti cijene za koje bi mozda i ja kupila odredjenu stvar.
2013 11 04
hahahahaha, ja nasla isto tako balerinke :D :D
2013 11 04
Je,slažem se. U trgovini se znaju naći jeftinije na sniženju [:pospan]
2013 11 04
Hahahaha stavite ovo u temu bisera [:smije]
2013 11 04
svi formiramo svoje cijene ,ali ponekad mi neki stari zapnu za oko kad ono SKUPO pa za te novce odem u trgovinu i probam ono što kupujem. [:smijesi]
2013 11 04
definitivno! Ja sam pokušala što jeftinije,jer većinu toga kupim,i samo stavim u ormar!
2013 11 04
ne triba ni spominjat one nosene, izlizane, razvucene i raskesane trenirke po neprihvatljivim cjenama samo zato sta stoji znak nikea ili adidasa [:pospan] [:pospan]
2013 11 04
moš mislit -.- koda je to 100% orginal :P
2013 11 04
,desna je 36 a lijeva 37 meni nije smetalo [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:place] [:place]
2013 11 04
Baš sam o tome razmišljala, pa naravno da ću prije prdati jeftinije nego nabiti cijenu i taj artikl neću godinama prodati [:hihot] [:hihot] [:hihot] , čim sniziš hop ode [:smije]
2013 11 05
Po meni su najgore one replike adidas i nike trenerki koje zene donesu iz bosne tamo su stotinjak kuna i ode prodaju za 300 znan da je svima vazna zarada ali nije ok niti malo ..nedavno mi je prijateljica bila u bih i kupila tamo donji dio adidas naravno repliku na popustu za 40kn eto to vam sve govori
2013 11 05