Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

S etiketom,a noseno!?

SanjCi u pravu si, samo što ne gledaju ovu stranicu svi tako. ja sam došla nešto prodati, nešto zamijeniti i da si obnovim garderobu za malu cijenu [:smijesi] to i je smisao stranice prije svega
2012 12 16
SanjCi, svi smo to radili. Ja često znam hodati gradom i gledati što bih voljela imati, a onda si kontam da bih s tom majicom onda trebala tražiti uokolo hlače, a imam ih masu i ne znam zbog čega bih trebala krcati ormar sa sve više i više i višeeeeee... I onda skontam da godinama to nisam npr. nosila jer nemam na što. [:smije] ŽENE XD
2012 12 16
Eeeee upravo to [:hihot] Kupim neke stvari /ne promislim, naravno [:zaljubljen] / i onda to nemam uz sta nositi.... I to tako stoji, a ormar pun ko sipak [:hihot] I to skuzim kad je ljeto/zima pa okrenem garderobu i vidim stvari koje ni ne znan da postoje u mom ormaru [:hihot]
2012 12 16
Ahahahahaha, taaaaaaaaaaaaaakooooooooooooooo poznato [:smije]
2012 12 16
ajme, to s etiketom me podsjeca na dadilju, i ona je peglala kartice, kupovala robu, nosila je pa vracala u ducane [:hihot] [:hihot] ali skroz mi je bzvz tak nesto napraviti, ja stvarno sve kaj s etiketom prodajem, prodajem jer mi nije dobro(veliko mi), pa ne bi inace prodavala da mi je dobro i skinula bi etiketu i nosila, ovak nesto napraviti je stvarno podmuklo a sto se tice kladanja stvari u ormaru i kupovanja robe koja ti ni ne treba pa je onda nadjes nakon nekog vremena, bolje da ni ne pocnem o tome [:hihot] [:hihot] najgore mi bude kad kupim nesto, nosim jednom il 2x i onda zamrzim tu stvar, iz cistog mira, ne znam dal jos netko ima taj problem [:sramezljiv]
2012 12 16
Ahahahahhaaha, daaaaaaaaaaa, ja sam se pokušala sjetiti gdje sam to vidjela i sad si me podsjetila [:smije]
2012 12 16
Joj, pa da, legendarna dadilja je to radila! I meni bilo poznato, ali nema šanse da bih se sjetila [:smije]
2012 12 17
joooj ja sam na to alergicna, trazim seki poklon ukucam novo a ono pise noseno 2 x pa ko je tu lud
2012 12 17
joooj ja sam na to alergicna, trazim seki poklon ukucam novo a ono pise noseno 2 x pa ko je tu lud
2012 12 17
1 2