Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ona(?) želi kupit moju sexy haljinu, ali...

pa ako te vec tako strah ici sama, povedes prijateljicu/prijatelja sa sobom. i rijeseno.. ja sam se sama morala ici naci sa 3 nepoznata lika, neki mobitel je u pitanju bio, i povela prijatelja sa sobom, na kraju se ugodno iznenadila kako su decki bili simpaticni, a isto preko poruka precudno bilo, [:hihot]
2013 11 07
hellDu maybe će radije popiti/platiti kavu nego poštarinu... to mare [:poljubac] naoružaj se [:smije] [:smije] dobrom voljom [:hihot] [:hihot]
2013 11 07
Imala sam dosta primopredaja,uglavnom na Trgu ili Glavnom kolodvoru u popodnevnim satima,nikad nikakvih problema [:sramezljiv]
2013 11 07
Kakav manijak? [:znoji]
2013 11 07
pa kaj ovdje ima i manijaka ...o bože
2013 11 07
gdje je taj manijak...dajte mi njegov nick... [:hihot]
2013 11 07
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2013 11 07
Svi smo mi manijaci [:kesi] barem ja, otkako sam na krpicama [:zaljubljen]
2013 11 07
Evo idem se ja nači s njim! Pa da vidi kaj je mrcina od žene odmah bu pobegel!
2013 11 07
A od kud znate da je muško možda je žena?Ona preorjentirana sa više muških hormona! [:sramezljiv] [:hihot] [:hihot]
2013 11 07
posalji baku ili strinu [:jezik]
2013 11 07
Malo previse paranoicnosti, cini mi se... Realno, uvijek se mozete naci nsa nekom javnom mjestu gdje se ne moze nista desiti.
2013 11 07
Kaj niste vidjele temu od MOD?? Curu s krpica je frajer slijedio nakon primopredaje i pokušao ju silovat !
2013 11 07
Evo ja sam danas imala primo u Importaneu, a isto sam prvo dog sa curom i onda sam joj otkazala s pičom o manijaku. I na kraju reko ajde idemo se naći. Ugl. sve super prošlo Cura nema stvari ni povratne na krpicama nova je i ne zna ništa o ničemu, pa se zabezeknula kad sam joj rekla za manijaka. Super je cura probala je stvari u wc i neke je uzela tak da znate nik je larosanegra i Žensko je traži robu nije manijak.Sad ću joj ostaviti povratnu.
2013 11 07
Ponudi da ćeš ti platiti poštarinu pa ćeš vidjeti odmah...ako pristane, onda nije manijak i možeš se naći s njom/njim a ako ni tada ne pristane na kupnju (ako sam dobro shvatila da se već odlučila/o), tad se nemoj naći jer je sigurno neki psiho [:hihot] Među ostalim, može li mi netko dati link gdje mogu pročitati o tom "manijaku" sa Krpica?
2013 11 07