Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

curke hitno tražim!

PA možda ima u parfumeriji ali oni točeni Ja sam za 40kn kupila Chanelov, samo naravno, nije ga bilo puno.
2013 11 08
ma ne!!! opet si me krivo skužila,ukratko mama oboožava taj parfem i jednostavno sam je htijela razveseliti s makar pola bočice(koju je i vidjela tu na krpicama)ali svi koji su tu su prodani,nažalost...eto samo to.... [:sramezljiv]
2013 11 08
lelica23,ti nastupaš bahato tako da -ignore!!!A blabla4 hvala na savjetu,ako ne uspijem tu probat ću ,rekla si da je tebi dobar?jesi ga kupila?i odgovara ti?
2013 11 08
najpametnije ti je prošetat do lidla, nemaš šta izgubit, pomirišr bočicu, imaju tester pa se uvjeri sama. [:hihot] a mama će i to cijeniti [:zaljubljen]
2013 11 08
da, kupila sam već 5-tu bočicu [:hihot] [:hihot] prije je bio 30 kn, malo su ga poskupili [:smije] [:smije] [:smije]
2013 11 08
ok,još jednom hvala,i stvarno sorry,moja isprika [:sramezljiv] [:sramezljiv] [:sramezljiv]
2013 11 08
mislim da sam to vidjela ali nisam obraćala pozornost......thanks
2013 11 08
Blabla4, hvala ti na savjetu :)) i ja ću ga kupiti :)) dala si mi ideju. Ja se nikad ovdje ne svadjam niti imam bahato ponašanje, več stojim iza ljudi koji zele pomoći a dobiju pedalu u startu, ali ok ispričala si se i s.o.k. Mogla si odmah pa te nebi rešetale [:hihot] sretno u potrazi [:poljubac]
2013 11 08
upravo sam curi napisala poruku i joooš jednom se ispričala...ono "dupe" me izbacilo iz takta a da nisam ni pročitala dalje [:hihot] [:hihot] [:smije] eto malo sam brzopleta.jbg.
2013 11 08
evo, je recimo kupila ninu ricci u kineskom za 20 kn, nije original očito, ali posluži da se našpicam s tonom parfema par puta :)
2013 11 08
ja kupila taj u lidlu, moja freakusha od sestre nije ni skuzila razliku [:smije] kaze.. opa vidim trzilo se na krpicama [:smije] [:smije]
2013 11 08
1 2