Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Liječenje marihuanom.

Drage moje ja se nadam da me nečete razapeti kao narkomana zbog ove teme [:hihot] ali imala sam potrebu čuti vaše mišljenje što se tiče ove prekrasne biljke i njezinih čarobnih svojstava. Jeste li je koristilu u svrhu nekoga zdravstvenog problema i koliko vam je pomogla??? Moj stav je da ču prije posegnuti za marihuanom nego za lijekovima.... Dajte svoja mišljenja....
2013 11 08
(Y) [:smije] [:jezik] osjetljiva temaaa
2013 11 08
Ne bi bila osjetljiva da se radi o lijekovima koji su puni raznoraznih kemikalija koje nas truju svakim uzimanjem, a kada je rijeć o marihuani osjetljiva je tema naravno [:zaljubljen]
2013 11 08
Kod nas je sve osjetljiva tema. [:jezik] Nisam, ali podržavam legalizaciju medicinske marihuane. [:smijesi]
2013 11 08
Znam da se koristila u medicinske svrhe poprilično. Josipa u čemu tebi specifično pomaže i koliko?
2013 11 08
Jako zanimljiva tema.....slušam je često od sina... [:smije] [:smije]
2013 11 08
ComeStai imaš pravo...o čemu god da je riječ sve je osjetljivo...
2013 11 08
ima puno istrazivanja na tu temu, naravno ne od strane farmaceutske industrije, i sva su pozitivna, za razne bolesti, tocnije radi se o ulju ne klasicnom pusenju marihuane, ima puno izvora na tu temu na internetu.. ali svakako u terapijske svrhe, da.
2013 11 08
Nefiri konkretno mi pomaže što se tiće glavobolja, ali ne ovih običnih, nego glavobolja gorih od ijedne boli koja se može zamisliti....
2013 11 08
navodno djeluje, od frenda sestra je imala rak dojke i koristila ju i ublazila joj je sve one nuspojave od lijecenja,ne znam da li ju i dalje koristi jednom mom poznaniku je dijagnosticiran rak jezika,odstranili su mu dio,ustvari za decka vise nema spasa, i koristi ulje kanabisa da sve to nekako lakse izdrzao cak ju je i moj doktor koristio kod neke ozljede neki lik je navodno izlijecio rak prostate s tim a i puno ljudi ju koristi rekreativno,stetiti ti nece
2013 11 08
Pomaže li kod bronhitisa i sinusa anyone? Ako da može zamjena za nešto iz moje ponude? [:smije] [:smije] [:smije]
2013 11 08
eh,da mi je bila pri ruci lani kad su me migrene napale, [:vrti]
2013 11 08
A koji je uzrok glavobolje?bila kod doktora? Glava ne boli bez veze
2013 11 08
Pomaže kod svih bolesti i bolova....naravno ne da se napušavaš ko konj [:hihot] evo npr.meni su glavobolje stvar prošlosti, opče stanje moga duha je daleko bolje nego prije kada sam uzimala kojekakve lijekove, bolje spavam, bolje jedem, imam više energije i dalje da ne nabrajam....
2013 11 08
Meni je najviše do sada pomoglo Rescue Remedy-bachove kapi [:zaljubljen]
2013 11 08
1 2 3