Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Slikanje po buticima??

Sve više nailazim na artikle za koje se iz aviona vidi da su uslikani u butiku [:hihot] Pa zar su curke na to spale, presmješno i prejadno [:sokiran]
2012 12 19
da, ja sam toga isto dosta vidla... a neke budu i tak lijene pa cak ni same ne poslikaju nego uzmu slike od ducana i stave pod svoj oglas [:smije] [:smije]
2012 12 19
Ne vidim gdje im je problem izdvojiti malo vremena na to -.-' Ja nažalost imam slabu kameru, pa su mi slabije slike, pa jedva čekam da si kupim karticu za digitalni [:hihot]
2012 12 19
nevezano za temu, ja sam si kupila karticu od 8 GB za 50 kn u instaru na kvatricu, micro SD i dobis adapter [:smije] mislim da nema jeftinije od toga kod nas [:jezik]
2012 12 19
ali ja ne vjerujem [:hihot] ajde, razumijem kad netko ima lošiji fotić pa stavi lošiju slikicu, a uz to se posluži i slikicom sa neta da bi bolje prezentirala oblekicu o kojoj se radi, ali ovo, mene bi bilo sramota takvo nešto radit [:hihot]
2012 12 19
Ma mene je općenito to sramota raditi. XD Ja imam frendice koje idu po trgovinama i slikaju se i lete slike na fejs, ali čemu to????? glupost... A još veča ako se slikaju da šibnu na krpicama i tobože "prodaju" .... Prodat će što?!?!? Trgovinu!? XD
2012 12 19
[8 GB??? tu mač XD ahahaha ja imam kod kuće od 4, ali mi je frendičin komp blokirao tu karticu koja je trenutno puna virusa :'( [:place] ]
2012 12 19
hahahha, ni meni to nije jasno, one bi i ovce i novce [:jezik] ne bi kupile pa probale preprodati, rizicno im je, al bi svejedno htjele zaraditi, kako ih nije sramota, e, to ne znam, mene bi bilo pa onda skini avast ili tak neki program i ocisti je, cas posla [:smijesi]
2012 12 19
[Ne znam ti ja to -.-' Jer je totalno blokirana. Na njoj su još uvijek neke slike.... -.-' [:boji] Pokušavao mi je objasniti brat od dečka, no, očito ću ga morati izgnjaviti sada za praznike da mi pokuša riješiti XD ] Ma da, ne znam što to sada pokušavaju [:hihot]
2012 12 19
ajoj... onda njega zagnjavi ak nzns sama, mozda ti je bas i fizicki zakljucana pa se ne da zato citati... sad bar znas da kad je ocistis/kupis novu, neces svuda gurat [:smije] [:smije] [:smije]
2012 12 19
ja osobno nikad takvo nešto nebi kupila, još je žalosnije ako to prodaju po puno većim cijenama nego u trgovini [:ljut]
2012 12 19
Ali koja bi to sema tribala biti ona danas slika i stavi na krpice ja joj se javim za cca 10 dana da cu kupiti tu stvar i uplatim joj pare ona ode u tu trgovinu di je slikala i nema vise te stvari i sta onda???????????????
2012 12 19
baš [:hihot]
2012 12 19
Ahahahahahaha, da, smijeh [:hihot] Jadno!
2012 12 19