Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Muke po uplatama

Evo u zadnje vrijeme mi se svašta događa, uplate sa računa na račun u istoj banci sjedaju za dan-dva, a trebale bi odmah, uplate iz drugih banaka ne sjedaju po 2 dana... Na račun primam uplate od cura kojih nemam u porukama i mailovima... Koji se vrag događa....??? [:place] Cure postaju nervozne, a i ja sa njima... Na krpicama ima svašta, definitivno, ko tu koga laže....? Mislim da će mi standard počet bit pitat cure za broj transakcije odmah [:boji] Jel vi imate čudnovatih zgoda u zadnje vrijeme sa uplatama? Il sam to samo ja?
2013 11 15
na kojoj si banci?
2013 11 15
kako to misliš da primaš uplate od cura koje nemaš u porukama/mejlovima? možda plaćaju s maminog računa i sl.?
2013 11 15
ja sam isto na erste, i u zadnje vrijeme i ja primam iz erste tek za dan-dva.. što mi je ful čudno... niti jedna cura sa kojom suradjujem nije uplatila pod ovim imenom koji je na uplatama.. pitala sam svaku XD mislim, a što ću drugo, stavila sam sa strane, mozžda se cura prepozna [:smije] [:smije] [:smije]
2013 11 15
vjerojatno ti je uplatila neka s kojom si prije surađivala pa je kopirala iz poruka krivi broj. inače, ja sma u Zabi, uplate unutar iste banke sjedaju isti dan ako se plati do 16h, iza toga sjeda drugi dan, OSIM ako je drugi dan blagdan ili vikend. Tako mi se dogodilo nedavno da sam curi platila u četvrtak oko 17h, petak je bio Svi Sveti, pa onda vikend, curi je sjelo u drugu banku tek u ponedjeljak popodne!? [:vrti]
2013 11 15
a čekat cu tjedan dana, pa ako se nitko ne javi, samo vratiti novac na isti račun... kad si već u zabi, uplate sa zabe tokom radnog tjedna sjedaju nekad tek za 2 dana... kako to?
2013 11 15
I meni je za dva dana sjela uplata erste u erste, nemam pojma sto im je.
2013 11 15
Ja sam u PBZ-u i isto treba dugo da sjedne..no nemaju se osobe koje uplacaju sto ljutiti ili biti nervozne, sjest ce unutar najvise 3 dana i gotovo...znam da se puno vara u zadnje vrijeme no nema potrebe za panikom bezveze...ne mozemo utjecati na to.. [:vrti] [:hihot]
2013 11 15
Ja sam u splitskoj i imam isti problem! Meni je trebalo 4 dana da mi sjedne uplata iz druge banke, a uplati iz moje banke 5 dana. I sad ti meni objasni tko je tu lud. Cure su uredno platile, prošli tjedan je sve normalno išlo i normalno su mi sjedale uplate i sad odjednom NIŠTA. a dajem naravno, dobar broj tekućeg, 3 puta provjerim. I još mi je jedna cura rekla da joj preko internet bankarstva izbaci error kad je pokušala uplatitu na moj račun. Wtf stvarno!
2013 11 15
Batty, to je i meni cura sinoc rekla prilikom uplate... da stalno izbacuje error, a isti podatci koje sam dala bar jos 100cura [:smije] [:smije] [:smije]
2013 11 15
ja imam problem ali ne sa bankom nego postom,prije 3dana slala 2paketa pouzecem i to u 6navecer na drugi kraj hrv,cure su vec drugi dan obadvije prije podne javile da su dobile pakete,od jedne sam novce dobila jucer od druge jos nema,nisu one krive nego posta ne kuzim zar im tolko treba .rekla bi da nisu dobile ni one jos robu al jesu odmah drugi dan a ja novce cekam [:frustriran]
2013 11 15
Pa tako sam i ja. A te iste cure kojima sam dala te podatke su prošli tjedan uplatile i bz problema je sjelo. Ja nemam pojma xD Nije mi jasno što su zaribali
2013 11 15
cure..ne zavaravajte se..ja radim u financijskoj instituciji i uplate u istoj banci MORAJU sjest isti dan, a u drugu banku isti dan ako je uplaćeno do nekog vremena (npr u zabi do 15:00), a drugo jutro (znači, odmah ujutro) ako je uplaćeno poslije tog vremena...
2013 11 15
ja sa erste isto, prošli put mi je cura uplatila, za dva sata sam dobila poruku već,a ja jučer curi isto na erste uplatila, i ne javlja mi se još, vjerojatno joj nije sjelo onda još
2013 11 15
i meni se sve nesto cure u zadnje vrijeme javljaju da ne mogu izvrsiti uplatu na moj racun ....koji koristim vec sto godina, ...i nikad problema oko istog nije bilo... tako da vise mislim da je u pitanju netko upitnog morala ....nego da je problem u racunu [:sokiran]
2013 11 15
1 2