Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Curke pomoć:))

Molila bih da mi netko pojasni zapela sam totalno, naime nemam iskustva sa slanjem tiska...odem po drugi put baba živčana [:frustriran] al ok pretrpim ju i šeće me ko budalu, treči put me pošalje doma i kaže trebate upisati mail adrese svoju i tuđu, nedjelja ja curi šaljem paket a baba me j**e..ajde neka mi netko pojasni ukratko što da upišem umorna sam već... [:pospan] plizz
2013 11 17
Ja ti ispunim svoju adresu i kome saljem br moba datum i cijenu i to je to , ma kakav mail -.-
2013 11 17
i nekad ne napisem br moba i nista mi ne kaze teta na tisku
2013 11 17
nest bezveze upisi, ja nikad mail ne stavim [:hihot]
2013 11 17
Sve sam popunila ako 4 puta siđem dole zadavit ču ju, trazi da upisem e- mail adresu, niš mi nije jasno svoju znam normalno al od cure neznam [:ljut]
2013 11 17
ma nikakav mail...daj budi oštra s njom ne daj se zaj...reci da ćeš odmah tamo ZG zvat...jer nitko to ne piše,,,a baba ne bude brate nadrkana doma a ne tebi [:frustriran]
2013 11 17
ma izmisli neku mail adresu što ona zna...men cura jednom mob nije dala izmislila sam neki i napisla
2013 11 17
Mene nikad nius tražili mail. Al upiši nekaj bezveze ak je baš dosadna i ciao.
2013 11 17
ma ne treba mail, ja sam do sad slala sigurno 50 paketa tiskom i nikad me nisu trazili mail nit je bilo ikakvih problema. upisem jedino svoje i primateljevo ime, kontakte telefona, sifru i naziv kud ide i vrijednost paketa. ni adrese stanovanja ne pisem jer ionako ne dostavljaju na nju nego na kiosk
2013 11 17
Dečko je sad sišo veli i njemu.. ne ne sve se mora popunit što piše, oooo mamu joj.. Hvala curke tak ču i napravit sve ču zbrljavit [:ljut]
2013 11 17
Opali ju šakom......
2013 11 17
ma te što kompliciraju treba ne bit ljen pa ih prijavljivat brate...pa da te 4 puta vrati s tiska nemoš virovat
2013 11 17
Šalim se....naravno... I ja šaljem tiskom i nikada nikakvih problema....ova je očito nabrundana na sebe i čitav svijet... [:kesi]
2013 11 17
hahah...Winxica...ato sam ja rekla da na šalterima služi ono staklo....da ih štiti jer bi velika većina nagrabusila, najčešće zbog "ljubaznosti"
2013 11 17
idi ti sad lijepo dolje kod babe i traži ju kontakt tel. ili adresu za pohvale i pritužbe za tisak.samo tako,bez objašnjenja. garantiram,šalje istog trena!!! [:kesi] ps. ja upišem adresu i svoj br.moba i to je to. podaci služe u slučaju toga da se po paket ne dođe ili nestane.dakle, njima treba samo jedan kontakt zbog toga.sve ostalo je tvoja dobra volja jel ćeš upisat. pitaj mulu [:frustriran] što ako nemaš mob,ni fiksni ni mail, znači li to da ne smiješ koristiti njihove usluge slanja????????? [:sokiran] [:smije] [:smije] [:smije] Bože,siđi pa obiđi... [:ljut]
2013 11 17