Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

ne dajte se zavesti povratnim informacijama

Prije nekoliko dana kontaktirala sam prodavačicu na ovoj stranici u vezi njenih dr martens čizama.Marte su bile predstavljene kao odlično očuvane,veličine 37/38.U dogovoru sam tražila sam dodatne slike,koje sam dobila i da mi kaže citiram: "mozes mi samo reci da li su onda 37 ili 38, da li bi bile premale broju 38?".Na što sam dobila odgovor,citiram: "Možeš ih definitivno obut i s debljom carapom :)))".Marte su uredno stigle.Bile su malo prašnjave,ali u očuvanom stanju i tu nemam zamjerki.Šok je nastupio kad sam probala obuti marte i shvatila da su mi premale.Pogledala sam unutrašnjost jezika i vidjela da su označene veličinom 37.Izmjerila sam gazište koje je 23.5cm.Nakon toga sam kontaktirala prodavačicu i rekla da su mi premale i pitala je za povrat novaca/robe?Primila sam odgovor, citiram: "Zao mi je stvarno, al ja sam vam rekla velicinu, a i vecina kupaca ovdje ne prima povrat robe :/".Nakon toga sam napisala dugi komentar u kojem joj objašnjavam da je ona rekla da su marte veličina 38,a u njenom oglasu nije bilo jasno definirano koje su zapravo veličine.Tražila sam je povrat djela novca i rekla sam da ću ja financirati povrat marti.Odgovor normalno nisam dobila.Nakon svega ovoga mogu zaključiti samo kako se radilo o prodaji pošto-poto.Običnoj prijevari na koju sam ja eto nasjela.Možda će nekima zvučati smiješno,a posebno dotičnoj prodavačici,meni kao studentu je bilo teško skupiti i tu nekima malu svotu novaca da si priuštim bakse za zimu i da napokon više ne hodam po snijegu u tenisicama.Rastužilo me što ovdje ima takvih osoba, vjerojatno više i zbog toga što je vrijeme blagdana.Tragično je što takve osobe na ovoj str dovode u pitanje poštenje svih prodavača ovdje.Nadam se da će ovo pomoći da se tome stane na kraj.Prodavačica je imala 100% pozitivne komentare,ali kako se kaže "prilika čini lopova".Marte ću staviti u prodaju,nakon čišćenja i glancanja izgledaju sasvim pristojno i sigurna sam da bi usrećile nekog kome odgovara veličina 37.
2012 12 20
Draga, baš mi je žao! Od te cure nikako nije u redu što ti je prešutila tako veliku stvar, zaista pokvareno! I još u ovim vremenima gdje skupljamo svaku kunu, da si možemo priuštit krpicu i razveselit se, a samo se razočaramo! Drž se! :(
2012 12 20
Hvala, zaista žalosna situacija :/
2012 12 20
Zao mi je sto vam se dogodilo kakve veze imaju povratne pa ja ih imam 47 a znala bih vrsit prrodaju i kupovinu i onih s neg kom i sve bi ispalo odlicno vi ste naletjeli bas na krivu i dogodilo se sto se dogodilo
2012 12 20
Da, nažalost. Kad sam birala marte baš sam gledala povratne inf i kupila sam radije od dotične nego od prodavačice bez povratnih inf. Vjerujem da se time povodi većina kupaca ovdje i da im povratne inf ulijavaju neko povjerenje u prodavača, što se u mom slučaju pokazalo pogrešnim.
2012 12 20
Ne brini, budes ti to vec prodala ;)) a nju moze biti sram, prijavi je i to je sve sto mozes napraviti, nazalost . Bas mi je zao :((((((((((( Drz ' se !
2012 12 20
Ne znam ima li ovdje crnih lista kao na fejsu. Slobodno napiši ime dotične ili joj napiši poruku da ćeš objaviti njezino pravo ime i prezime ako ti ne vrati novac jer nije u redu da te ovako vara. Mene je prevarila jedna žensak iz Cavtata, jako ružno.. ali sam joj našla broj mobitela i zvala nakon što nije htjela odgovriti na poruke.Kao poslala mi novu adisas trenirku, na kraju nije bilo ništa od adidasa niti novoga, sve razvučeno i prljavo. [:boji]
2012 12 20
Hvala, nadam se da ću uspjeti prodati. Ostavila sam joj negativnu povratnu informaciju, broj računa nije glasio na nju već na nekog gospodina. Ne znam što drugo mogu učiniti i natjerati je da mi vrati novac, na poruke mi ne odgovara i očito nema nikakvu namjeru izvršiti povrat novca. :(
2012 12 20
Žao mi je što ti je netko nešto podvalio. I jako ružno od nje što nije prihvatila tvoju opciju vračanja. Uostalom, ne znam kakva to osoba moraš biti da uvališ nekome nešto. Stvarno katastrofa. Ja bih se osjećala užasno. Pa čak i na onim internet stranicama gdje možeš narućivati direktno iz SHOPa ima OPCIJA VRAČANJE i POVRAT NOVCA. To bi trebalo biti normalno. Što će ti nešto kod kuće ako ne možeš ni nositi?! [:tuzan] I shvaćam. I ja sam studentica i također je i meni teško skupljati novac; malo pomalo..... Ali mislim da bi se loše osjećala i osoba koja ima posao i dobiva uredno plaču... ovo baš i nije bilo lijepo.
2012 12 20
P.s. Da, ima crnih lista ovdje,
2012 12 20
LaraBozic kako se zove ženska iz cavtata???
2012 12 20
Ovo mi je baš žao što se dogodilo, pogotovo zato što se marte čak i inače uzimaju malo veći broj. Recimo ja imam nogu 36, ali marte su mi 37 kako bi unutra stalo i još par slojeva čarapa [:hihot] U biti, jako neodgovorno od prodavačice. Artikal bi se trebao u potpunosti ispravno opisati.
2012 12 20
Ja stvarno neznam kakve su to cure koje se na taj način ponašaju, da li tako postupaju u svim životnim situacijama? Mislim da u svemu tome odgoj igra veliku ulogu. Al, na sreću ja sam se uvjerila da ima dobronamjernih, poštenih i srdačnih cura., tako da ultravixen nemoj odustati od kupnja marta, a ove ćeš zasigurno prodati. [:smijesi] [:smijesi]
2012 12 20
Andriana slažem se s tobom, to svakako nije u redu od dotične.. ja se isto uvijek povodim za povratnima i uvijek ih pročitam i onda odlučim da li ću uzeti nešto ili ne.. zadnje što sam kupila je jedna majica od cure koja nema niti jednu povratnu i bilo me strah da će me prevariti pa sam joj predložila da joj pola platim prije, a ostatak kad dobijem majicu, ona je pristala, poslala ju, ja sam ju dobila i uplatila ostatak i eto cura sad ima jednu povratnu pozitivnu =D
2012 12 20
e mene je isto tako uvjek strah poslovati s curama koje nemaju povratnih inf, al opet, to je nekakva predrasuda, mislim nisu sve varalice, ali naravno da to uvjek pomislimo baš zbog takvih cura :/
2012 12 20
1 2 3