Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Dodavanje slika

Ne mogu nikako dodati slike (tocnije imam vec postavljen artikl ali bi htjela staviti jos boljih slika, ali koliko god puta stisnem spremite i potvrdite slike ostanu samo stare) radim li nesto krivo ili?
2013 12 11
pogledaj kod mene kako na artiklima nemam uopče nikakvu prvu sliku [:frustriran] prazno a samo zato jer sam htjela dodati novu pa nema nikakve [:frustriran] znači ne diraj ,, još si dobro prošla ako je barem vratilo stare slike, meni neće nijednu više na to mjesto .Pouka basne NE dirati slike [:smijesi]
2013 12 11
znaci preostaje mi jedino da ponovno dodam artikl?
2013 12 11
pametno , ja sam još uvjek jako ljuta na krpice , pa se inatim , ali kad me prođe ljutnja i ja ću tako [:smijesi]
2013 12 11
Tu uvijek neki problemi, ili nece ucitati slike ili nesto drugo... Sad mi je zapelo na drugoj strani pri postavljanju robe i nece nista.... Sta da radim? Zivcira me vise to....
2013 12 17
kod mene isto nece stavljati slike...imam puno problema, pogotovo kad dobijem upit dali bi mogla jos nesto poslikati da vide...poslikam i nece mi staviti...ipadnem ono, "vidi mos mislit sto je slikala" [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place]
2013 12 27