Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

Albanski svatovi

Cure moje, trebam savjet evo danas poslije podne me zvala cura s faksa da se udaje, inače je albanka i dečko joj je albanac, i znat sta mene brine, šta obuć na svadbu??? jer oni su dosta konzervativni!? (njena obitelj su katolici) ja tamo necu imat pojma kako niti sta :S haha sve ce mi biti strano od muzike, ljudi, običaja..je li ikoja bila ikada pa da mi udijeli neki savjet?
2013 12 13
Kič prolazi! [:smije] nemoš pogriješiti, nije da ih zezam ali imam dokaze raznih svadbi ako hoćeš slike šalji pp [:hihot] meni osobno previše đinđe minđe, balska odjeća, razni visuljci (btw previše istih prenatrpano), sve u svemu pretjerano, ništa s ničim! Ako ideš s dečkom nemojte privlačiti pažnju nježnostima [:boji] muzika nemogu znati kakav ti je ukus ali možda bi se mogla zabaviti [:zaljubljen] naravno, ovo napisano podrazumijeva se samo što se tiče tradicionalnog! Za moderniji oblik neznam iskreno jer nisam vidjela svojim očima. Sretno! Zabavi se [:smije]
2013 12 13
Ja sam bila par puta na albanskim svatovima (posto je moja mama makedonka-pa ima puno prijatelja albanaca) Ugl. Ekipa je normalno obucena. Pogotovo mlade osobe. Kaj god bi obukla na neko nase vjencanje mozes i na njihovo. [:kesi]
2013 12 13
Ja sam radila na jednoj albanskoj svadbi, uglavnom, svi su bili normalno obučeni, kak veli nina, pogotovo mladi, samo su im običaji malo drugačiji, konzervativniji, a muzika je bila skroz albanska, bend je bio iz albanije i nisu znali ni riječi hrvatskog. Čak su neke srpske pjevali na albanskom! Uglavnom, obleka ko za svaku drugu svadbu [:smijesi]
2013 12 13
Odjeća kao da ideš u RVACKE svatove. [:smijesi] Nemaš brige za to.
2013 12 13
e hvala onda :) ja se vec brinula da cu biti osudena ako obucem haljinu golih ramena ili leđa haha... hvala cure
2013 12 13
Lijep provod ti želim! [:zaljubljen]
2013 12 13
Blago ti se, rado bi s tobon u albanske svatove isla [:zaljubljen] Nisam bila u svatovima ali sam bila na Kosovu i u Albaniji i cure su dotjerane kao i ovdje (minice, šminka, nokti) momci isto sređeni... Žene imaju mot obuć se lipo, jedina je razlika sto je netko rekao u obicajima.. Ponasaj se normalno.. Al nemoj se zacudit ako te budu cudno gledali ak odes na podij sama bez dragog :) Drz se njega moj savjet.. To kod njih ne ide bas da ce zenska sama plesat dok nije pod budnim okom dragog.. bar sta san ja imala prilike dozivit.. [:smije]
2014 04 13