Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Tisak- krivo poslani/dostavljeni paketi

Evo cure jedno upozorenje i dobronamjeran savjet. Naime, upravo se dogodila situacija sa krivo zaprimljenim paketom, ali zbog jedne sitnice problem je riješen u cca pola sata, bez kontaktiranja Tiska. Sve što trebate napraviti da bi stvari glatko funkcionirale je napisati još jednom svoje ili podatke osobe kojoj šaljete prilikom slanja paketa i ubaciti ga u kutiju/ kovertu. Na taj način osoba koja zaprimi krivi paket može kontaktirati onu koja je paket poslala odnosno trebala zaprimiti i stvar se može riješiti u stvarno karatkom razdoblju. Eto, nadam se da će i vama ovo biti od pomoći, ja se još jednom zahvaljujem Ana Mariji koja se toga sjetila, te Suzani koja je smirenih živaca riješavala situaciju dok sam ja živčanila pred računalom kunući se da više Tiskom ne šaljem [:hihot] Greške se događaju i odlično je ako ih možemo izgladiti bez dizanja neke velike prašine [:poljubac]
2013 12 19
Uhh, te tvoje balerinke! [:hihot] Em sam ih danima tražila po krpicama, em mi dođe grudnjak umjesto njih. I to premali [:smije] Ma nositi ću ih sve dok mi prsti ne izvire van! [:smije] A ovo je dobra fora, s podacima unutra. Koliko vas to uopće prakticira?
2013 12 19
oooooodličan savjet, i sam ću ga primjenjivat od sada...konačno nešto konstruktivno!!! samo meni jednom kad je zagubljen...radilo se o kratkim hlačama i bile su naravno u vrećici...a kad su nakon ohoho vremena pronađene, i nakon što sam se i ja tako naživcirala do bola...bile su bez vrećiće...i onda smo još ja i cura na tiskovom telefonu morale usmeno opisivat izgled da bi uopće ustanovili da su to te hlačice...dakle vađene su i premještane u drugu kutiju, tako da bi u ovom slučaju "nesposobnjakovići" koji su preturali po kutiji valjda i to izgubili...pas ..ter [:hihot]
2013 12 19
Ma koji Tisak, i riješavanje preko njih! Meni odmah palo na pamet da bi to potrajalo. Ovako, stvar u svoje ruke i riješeno!
2013 12 19
tnx na savjetu [:smijesi]
2013 12 19
pa da, meni je odma pred očima proletjelo sto loših scenarija i reko ko zna do kad će se to sad razvlačit... ovako je ispalo odlično. Eto cure ako ste imale kakvu sličnu situaciju iz koje ste naučile neku dobru lekciju, podjelite s nama, dobro će nam doći.
2013 12 19
Kad smo već kod Tiska i paketa, jel netko zna koliko će to koštati deuge godine? postoji li šansa da ove cijene ostanu? mislim ono, kriza i to...
2013 12 19
druge, ne deuge
2013 12 19
pa ja sam optimist po tom pitanju i mislim da će ostat ovakve cijene, jer mislim da jako dobro sad posluju. ukoliko ih i povise to neće dugo trajat.... shvatit će i oni.
2013 12 19