Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

paket nije pronaden

Stigao*poslan* [:sramezljiv]
2013 12 28
moram se pridružit ovoj temi,uvijek šaljem pakete tiskom i bude sve ok,ali neki dan je jedna cura kupila ekstenzije i ja joj pošaljem preko tiska i pošaljem joj br,paketa da bi se ona sljedeći dan javila da mi kaže da kad ukuca šifru piše da paket nije pronađen,uredno joj poslikam račun i papir s tiska koji sam dobila nakon slanja(jer na tom papiru piše sve,i adresa i šifra i vrijeme slanja) .srećom sve je bilo ok i stigao joj je paket za rekordna dva dana.Ja iskreno nikad nisam imala problema s tiskom,ako dobro ispuniš papir tj,navedeš točnu adresu i šifru tiska mislim da je mala mogućnost da se paket zagubi.
2013 12 28
da,iako moram naglasit naše tete na tisku imaju naređenje da svaku adresu koju sam navedeš na papir kad ga ispunjavaš one moraju provjerit prije slanja paketa.
2013 12 28
meni je to znalo isto pisat,al uvijek je došao ,ne brini ;)
2013 12 28
Znaju im štekati stranice i tako je onda navedeno za sve pakete da nije pronađeno i obično ne srede kroz vikend.Probajte od ponedjeljka provjeriti ponovo
2013 12 28
Nevena, grad na adresi i grad u koji šaljete ne moraju biti isti i zato nisu prodavačice glupe. Npr. ako šaljete nekome tko studira u drugom gradu, napišete adresu koja mu je na osobnoj, a ne tamo gdje trenutno živi. [:smijesi]
2013 12 28
gitadevi MOŽE otić do tiska i povuć slanje..šta ti nije jasno draga?
2013 12 28
1 2