Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

VIBRATOR NA "NAJPOPULARNIJE" !?!

[:hihot] [:hihot]
2013 12 30
ima i na njuskalu, cak sa cirkonima [:hihot]
2013 12 30
To je u popularnima zato sta je vec nei dan bila tema o njemu i svi su kliknuli da vide i hop eto ga na naslovnoj...Znaci same smo ga tamo stavile...
2013 12 30
Mora da ga je namjerno stavila u oglas ova nasa korisnica s naslovnice da djeca ne mogu ni na njuskalo [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 12 30
A gle cura je prvukla panju sta joj je i ocito bila najera ako da drage moje aparate u ruke i na posa, ja doma nemam dildo ni sl. nevolim ta pomagala ali dragi mi ima alat ok velicine pa ako je ko zainteresiran a ga slikam i hop eto i mene napokon na naslovnoj nece biti ni pod prodajem niti pod mjenjam samo ga mogu iznajmljivati... [:smije] [:smije] [:smije]
2013 12 30
Mogu se kladiti da bi ti izbrisali oglas, ali samo zato jer rubrika iznamljivanje ne postoji ovdje!!! [:jezik]
2013 12 30
hahahahah [:hihot] [:hihot] [:poljubac]
2013 12 30
I tebi [:poljubac] I ugodne praznike nama koje volimo meso [:hihot] [:hihot]
2013 12 30
[:hihot] [:hihot] [:hihot] Nije da glumim sveticu svasta ja volim ali stvarno mi je gadljivo i nikako mi nije napeto gurati takve predmete u sebe...mozda da da alo olji opis kako se koristi i ocne detalje neko ce i kupiti...
2013 12 30
mrvice, i ja sam nekidan otvorila temu:jel vas nervirea....vibrator na naslovnici..?? tad je imao 1804 pogleda,,,nakon moje teme, dobio je još 300-tinjak,,,, ni meni ne paše što je baš na naslovnici, jer dica non stop šetkaju oko mene i nekako mi je i samoj neugodno,,,,,,,a to što je korišten-no koment,,,,al, štaš,,,neka ga nekao kupi, pa nek ide ća
2013 12 30
mrvi, pa nije ni pravi prva ruka [:hihot] [:hihot]
2013 12 30
A da se nass par dogovori,o pa ga kupimo skupa i koristimo na rate svakoj bar po tjedan dana [:smije] [:smije] [:smije]
2013 12 30
tinki to si u pravu...nema vise nista iz prve ruke... [:place] [:place]
2013 12 30
To sam i ja htjela komentirati kako se nikome ne gade alati tuđih muzeva iako nisu iz prve ruke i već dovoljno (is)koristeni... [:hihot] [:hihot] Barem da se jednom ovdje i nasmijem...
2013 12 30
gnocci-tuđih muževa???? [:hihot]
2013 12 30