Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

VIBRATOR NA "NAJPOPULARNIJE" !?!

omg, na rano jutro o čem mi raspravljamo??? Natašte [:zaljubljen]
2013 12 30
A kad uvik mislimo da je kod drugih nesto bolje...
2013 12 30
Pa cuj kada mijenjas tipove nikada ne razmisljas je li nov ili nije, na to sam mislila...
2013 12 30
a ja si taman planiran uzet novi [:smije]
2013 12 30
Istina, i po meni totalno neukusno. Znam da je recesija, ali da se baš idu prodavati korišteni vibratori... [:smije]
2013 12 30
Ja sam mislila već prvi dan da će sve te slike biti maknute.
2013 12 30
pa oglas je očito zajebancija, a i svi ostali od te korisnice.. a moš mislit kak ti dijete od 13 godina ne zna kaj je k*.. kaj odlaze ne krpice, meni to nebi smetalo da su krpice bile dok sam imala toliko godina..
2013 12 30
sta ste se tako prepale vibratora, ako dopustate djeci da surfaju po ovakvim stranicama onda budite spremne da ce naletit na nesto takvo, pa i e-bay je pun svega i svacega. btw vecina varalica na ovoj stranici su upravo maloljetne klinke, a vi mislite da se one doma igraju barbikama.
2013 12 30
Kakvo licemjerje, za krepati od smijeha! Vibrator, uuuuuuuu, skeriiiii! Šta ima curica od 11 godina raditi na šoping stranicii, postajati šopingholičarka ( Riječ označava bolesnu ovisnost o šoppingu, pa se,dakle, radi o bolesti)? Ako ti se ne sviđa nešto u ponudi, zaobiđeš. Ali, neeeeeee, netko ima neodoljivo potrebu busati se u grudi junačke, smjerne,čedne,aseksualne i celibatne! Netko baš mooooora svima reći kako mu je to odvratno i neukusno. E,to je neukusno i odvratno. Alo, Hanami, zlato, grli te Gita [:zaljubljen] !
2013 12 30
big deal. cura se vjerojatno zaj*****..a na naslovnoj se sigurno nije stvorio sam od sebe.
2013 12 30
a od toliko pregleda jel poslala koja upit ? [:hihot] [:smije]
2013 12 30
nek se djeca uče.... [:kesi] oglas je baš fora,u čemu je problem?djeca od 11 god nemaju šta radit na krpicama ,mame nek im kupe šta im treba... e
2013 12 30
Gita velika [:poljubac] Komedija kao i obično [:smije]
2013 12 30
Curke, sad sam skužila da smo temom i komentiranjem još dodatno i izreklamirale taj "pribor". [:smije] Ajd, možda se ženskoj posreći pa ga netko kupi. A ovo za klince koji bi to eventualno vidjeli...Ako i upita što je to i zašto je na najpopularnijima(a vjerojatno neće jer niti ima na sebi šljokice ili hello kitty), odgovoriš-ma neka glupost . Još sam mišljenja da se radi o zajebanciji.
2013 12 30
Hahaha ja sam se dobro nasmijala oglasu, jos narocito kad mi se na prvi pogled ucinilo da pise koristen 24/7 [:smije] Sta se tice djece, mislim sta oni imaju radit na ovoj stranici?!? Kupovat robicu?? Di ovaj svit ide.. A mislim vibrator im je jos najmanje strasna stvar od svega sta ce vidit na inernetu bez nadzora roditelja.
2013 12 30