Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Jako mi smeta..zamjene koje to nisu

Neznam da li se događa i drugima, ali jako mi smeta kad kod oglasa ili u opisu profila navedete ZAMJENE a kad postavim upit onda je odgovor nisam za zamjene trebaju mi novci..mislim, svima nam trebaju novci i tu smo najviše radi prodaje ali neki bi se stvarno mjenjali i ja sam među njima, rado pogledam što drugi nude. Zato molim ne pišite da mjenjate ako to stvarno ne mislite, ne trošite vrijeme sebi i nama koje za zamjene jesmo.
2013 01 06
Možda je nekome neugodnjak reć da mu se ništa kod tebe ne sviđa...pa onda veli kao sad od jednom je ipak na prodaju.Ja sam za zamjene,al fino kažem ak si ništa nisam uspjela naći XD
2013 01 06
Bilo bi jako lijepo i ljubazno kada bi cure koje nisu za zamjene to naglasile jer im se onda nebi postavljali upiti jel za zamjenu na koje bi one ljutito odgovarale "samo prodaja" ili "nisam za zamjene" ili sto je jos gore nebi uopce odgovorile. Ovako je glupo kad ispod artikla pise prodajte ili zamijenite a dobijes kontra odgovor i to jos sa ljutnjom sto uopce pitas gluposti....eto drage moje cure vi koje niste za zamjene naglasite to jer vas onda necemo masirati glupim pitanjima o zamjeni a vi koje ste za sve opcije odgovorite ljubazno da suprotna strana zna na cemu je i da vas vise ne gnjavi jer malo kulture i ljubaznosti ce vam puno pomoci da prodate ili zamijenite nesto zbog cega ste ovdje a bezobrazluk ce vam "otjerati musterije". I da, nisam napomenula ali kada je u pitanju zamjena, također je glupo da nadodajete 30 ili 50kn vise na određeni artikal...primjer: Haljina 80kn prodaja - na zamjenu jos 30 ili 50kn vise?? Neznam da li se slazete sa mnom ali ovo nije boutique gdje mozemo prije zamjene-kupnje isprobati neki komad odjece vec kupujemo i mjenjamo na neviđeno pretezno rabljenu robu pa malo lakse sa tim ciframa na stvarnu vrijednost robe i tom opcijom kod "zamjene cijena puno veca". Ako je neki komad odjece zaista nenosen, potpuno nov i iz ducana slazem se da je cijena priblizno onakva kao i u trgovini ali cipelice iz Roberta koje kupite za 49kn nemojte prodavati za 149kn. [:kesi]
2013 01 06
Meni isto živciraju te veće cijene artikla ako se radi o zamjeni, koja glupost.
2013 01 06
Ma svi se drze fini... Nisu za zamjene samo prodaja,onda te iste zene salju upit jesi za zamjenu ... Mahhh... Bas sam jucer naletila na neku pise prodaja ili zamjeni i ja posaljem ona veli sorry imam puno stvari nisam za zamjenu.. Pa sta onda pises.. Trosi i svoje a i moje vrime... [:frustriran]
2013 01 06
evo danas tri takve imala, jednoj piše u profilu za što bi mjenjala ja joj ponudim a ona napiše da to ne vrijedi više jer je izgubila posao pa joj trebaju novci...druga napiše da ipak nebi mjenjala al nije stigla promjenit profil, a treća se ispričava isto zbog toga što nije promjenila u opisu da to odavno ne vrijedi za zamjene....mislim stvarno
2013 01 06
I ja nemam posa..zivim roditeljima na grbaci..sredjujem papire za inozemstvo sto puno kosta i svejedno sam za zamjene jer ovdje nisam dosla zaradjivat... Ovi novci sto bi kao zaradila me nece spasit, pa bolje i da obnovim ormar na ovakav nacin i opet sam ustedila na nekim stvarima... Zene su se previse ufurale u sve ovo... Krpice sam prije gledala na potpuno drugaciji nacin...eh
2013 01 06
@kristyck potpisujem [:smijesi]
2013 01 06
i ja se slažem s vama, krpice nekad i sad, potpuno nešto drugo Ali ja sam ovdje "zaradila" puno lijepih stvarčica na zamjenama najviše i puno novih poznanstava i dragih cura s kojima se čujem i van kupnje zamjene....
2013 01 06
pa tome bi i trebalo sluzit...da se druzimo prvenstveno razmjenjujemo robu, barem ja to tako vidim... svi trebamo novce.... i svi smo u istom izmetu haha :)
2013 01 06
ajme to meni nikad nije bilo jasno, nešto košta. npr. 50 kuna ali ako si za zamjenu ona je 80 kuna vrijednosti??!! wtf [:ljut] pa jesi sama stavila da je vrijednost 50 kuna kad ju po toliko prodaješ, čemu tih 30 kuna više za zamjene. moren i ja onda nabiti 30 kuna više za svoju robu pa smo ''kvit''...ne kužin...
2013 01 06
Ja samo mrzim one natpise Nisam za zamjene osim ako ja vas pitam...e pa sa takvima se ne mijenjam a kada kupujem nesto onda niti ne zelim kupiti od osoba kojima pise NISAM ZA ZAMJENE...
2013 01 06
Mrvica, ovo je super, to nisam ni vidjela još "osim ako ja vas pitam" , zvuči kao vaša roba vrijedi za zamjenu ako ja to kažem i mislim, jaaaako umišljeno....ja sam danas baš naletjela na ono u stilu vrijedi 50 kn ali za zamjenu je 80 kn...
2013 01 06
i meni su bolje zamjene nego prodaja i imam dosta stvari od cura ovdje sta nosim i sta me vesele [:smije] [:smije] ....zato zamjene hehe navalite
2013 01 06
Mene najviše naljuti kada netko i u profilu i ispod svakog artikla stavi napomenu ZAMJENE NE DOLAZE U OBZIR a onda se mrtvo hladno javi i pita jel može zamjena... Za tebe draga- NE MOŽE [:smije] [:smije] Mislim stvarno, ne bi- ali bi kad ona hoće...e, pa onda ja neću..ne volim bahatost općenito [:sokiran]
2013 01 06
1 2