Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

ups! moja greška

Krivo sam kliknula i "prijavila" pojma nemam koju korisnicu, zaista nepažnjom, a ne s namjerom! Što sada??? [:tuzan]
2014 01 14
ništa [:smijesi] otvorio ti se mail...si ga poslala
2014 01 14
Nista sjedi i placi [:smije] [:smije] [:smije] Salim se,vidjet ces mozda ti se nas adminka javi pa pita te za zdravlje [:hihot] a mozda i nece,reci da si greskom poslala
2014 01 14
je vale, ako je prije ova prijavljenica ne prijavi DORH-u radi lažne prijave [:smije]
2014 01 14
bitno da adminka briše temee, a ne radi ostali posao koji treba... nešto tražim i napišem pod TRAŽIM i sad te teme više nema... ne znam iz kojeg razloga nema [:frustriran] očito ima i određeno šta ovdje smiješ tražiti ili...? jer ja za to ne znam [:frustriran]
2014 01 14
smisnamala mozda ode i u Hag vrag bi ju znao [:smije] [:smije] [:smije]
2014 01 14
kad ima posebna tema gdje se stavlja trazim, a ona ima vec valjda tisucu stranica [:vrti] pa sad vidi gdje ces listati . [:hihot] ma katastrofa.
2014 01 14
a bezveze.... pa napisala sam tamo di piše TRAŽIM .... to nebi trebala biti greška, a sad da idem tražiti tamo neku temu nemam cijeli dan da to tražim....
2014 01 14