Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

problemi s uplatom!

trebala sam izvršiti kupnju s jednom curom ovdje na krpicama, međutim curi je u banci rečeno da treba se znat zašto uplaćuje , u koju svrhu i treba joj račun.inače može biti kažnjena ili ja... ne znam, prepostavljam da se radi o novom zakonu i porezu. što to znači za krpice? ima li još ko kakvih iskustava s istim? p.s. prije 4-5 dana sam uplatila curi na račun i nije bilo nikavih problema... [:smijesi] i
2014 01 15
Prvi puta čujem... [:smije] [:smije]
2014 01 15
i ja i totalno me zbunilo [:hihot]
2014 01 15
I ja isto prvi put čujem.A kad plaćam,uvijek napišem ime i prezime i npr,za haljinu,ili već ovisi što plaćam
2014 01 15
ja dosad bi smao dala ceduljicu sa imenom i prezimenom i broj računa. i reklacifru :) drugo me nitko ništa nije pitao.
2014 01 15
glupost mene samo pitaju jel treba napisati ime tko uplaćuje, ili me pitaju svrhu ja bubnem nešto tipa vichy krpe šal šminka narudzba
2014 01 15
da,dosad je bilo tako. ali kako mi je cura jučer rekla ovo, ostala sam PAF!. al..
2014 01 15
Ja sam jutros išla uplatit u pbz i burazu u zabu:) nikakva pitanja
2014 01 15
a ti nju pitaj da li trebas odgovoriti na to pitanje i ona ti mora reci da ne trebas!!! To nije obavezno za reci!!!
2014 01 15
ne treba se znat, to neke kokoši na bankama zajebavaju, ja i muž imamo isti broj računa i ja obično dam svoj, pa je jednom prilikom jedna koja mi je trebala uplatit imala problema s nekom kokoši na banci da to nije taj račun jer kao nije na to ime..... a ne gleda tko ima punomoć isti klinac..... ako baš ne može kod te, neka ide u drugu smjenu ili na FINU i samo u svrhu uplate upiše Uplata na tekući i to je to...
2014 01 15
da al ova je njoj spomenila račun i kaznu i vjerojatno je cura ostala wtf?!
2014 01 15
po logici stvari, kakav ti račun moraš imat ako oćeš nekom dat svoje pare, svako moze sa njima radit šta oće.. malo uključit mozak.. [:smije]
2014 01 15
a slušaj baš zato što je uključen valja pitat. nema glupih pitanja samo odgovora [:smije]
2014 01 15
treba otici u drugu banku, FINU ili sl.
2014 01 15
i njoj kaznu za zavlačenje nosa gdje mu nije mjesto, još će te i krvna zrnca tražit na šalteru
2014 01 15
1 2