Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

prestrašno

Ima ovdje svakakvih sa svakakvim namjerama.A ove slike na naslovnoj su većinom prodane ili opće nisu na prodaju nego stoje ko mamci.To bi trebalo ukinut! [:frustriran]
2013 01 07
super tema:) ja još stvar stavim pod omiljene, pitam za zamjenu a cura niti ne odgovori a vidim je par puta on line.. i da je odgovorila da neće, kupila bi to nakraju, ovako mi nije niti dala priliku [:tuzan]
2013 01 07
Ima i bisera koje ne plaćaju poštarinu iz svog smjera ako se radi o zamjeni.. [:smije] Najbolje da ćemo se mijenjati i još da ću ti u kuverti poslati 10-20kn za poštarinu da bi ti meni poslala određen artikl. [:smije] Otkad se uveo ovaj forum, svašta doznam svaki dan. [:hihot]
2013 01 07
KreativnoSelo - haha, to još nisam doživjela... [:hihot]
2013 01 07
Meni su još bolje one koje otvore ovdje profil, napune ga stvarima i tako prođe neko vrijeme, kliknem na neki njihov artikl ono zadnji put prijavljena pred 20 dana [:smije]
2013 01 07
Stvarno nije više u redu to što pojedinici čine,predložila sam u temi i izlazak u susret što se tiče smanjenja cijene,više stvari za jednu cijenu te besplatnu poštarinu,ali čemu sve to,kad ima osoba koje te izmrcvare pitanjima,bahatošću i na kraju od tvoje humanosti ne bude ništa jer ti se ni ne zahvale niti ti se jave ukoliko odustanu i ako ih slučajno pitaš namjeravaju li i nakon tjedan dana uzeti ono što su rezervirali još se deru na tebe ili te ignoriraju tako što se odlogaju,a da ne pričam o curama koje stave temu da nešto traže,ti im se javiš,a one se prave kao da ne znaju o čemu ti pričaš i kao još te napadnu što ti želiš...kao čemu nudiš nešto,kad te nisu kontaktirale,ne znam je li to sve nečija dobra zabava ili kuda ovaj portal vodi...
2013 01 07
@LANArad desilo mi se isto. Al kako je neko prije mene rekao prekrižiš ju za sva vremena. Isto tako križam i one kojima stoji za zamjenu je cijena veća. Ma molim te,kakva je to logika? [:sokiran] Obavezno kad naiđem na stvar koja mi se sviđa,prvo pročitam opis profila. Ako neko ima bahat stav,onako s visoka,ne bi od nje kupila pa da prodaje za kunu. A jedna mi se cura javila za zamjenu jer sam njene čizme imala u omiljenim,cijena je bila 200 kn. Ja kliknem na link čizama a ono odjednom 300 kn čizme?! Pa nevjerovatno čega sve ovdje nema... No najgore je to neodgovaranje na poruke,neodgojeno i meni totalno neshvatljivo.
2013 01 08
AMALY31LEE - problem je u tome što je ovaj portal postao izvor nekulturnih, bahatih, neodgojenih curica... Što si bolji prema svima to više d*eka dobiješ pod nos, isprobano(nažalost)... Nekim curama sam u prodaji debelo išla na ruku i sada kada je došao trenutak moje kupovine kod njih ne bi mi cijenu 5kn snizile, tužno i jadno...
2013 01 08
Potpuno razumijem,ne shvaćam što se događa s ljudima,rekla mi je kolegica kako je ovo loše vrijeme koje iz svih izvlači najgore,ma razumijem da svi imaju problema,ali zašto se iživljavati na ovome mjestu,pa ovo bi trebalo biti zabavno mjesto gdje možeš tražiti savjet,uslugu i dogovoriti se te uživati u nekom zaista dobrom komadu odjeće o super cijeni...zaista ne razumijem...zašto takva ponašanja...
2013 01 08
Mislim da ovo nije vrijeme koje izvlači loše iz ljudi, već vrijeme koje pokazuje kakvi su ljudi zapravo...
2013 01 08
Aj sta su bahate, mene najvise nervira neodgovaranje na poruku. Zar je toliki problem odg!? Makar i negativno, cisto da se zna na cemu smo.
2013 01 08
slažem se mislim da ovdje ima puno takvih cura , nobody is perfect, ali neki su stvarno bezobrazni, najgore je kad se ne javljaju na poruku, a ti vidiš da su tu [:ljut]
2013 01 10
1 2 3