Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Brisnaje slika!!!

zaista me ljuti da mi se brišu slike koje sam FAKAT JA FOTKALA!!!!! [:frustriran]
2013 01 09
stavi primjer, možda su kao one na netu, pa se admin zabuni.. [:sramezljiv] [:sokiran]
2013 01 09
imas stvarno dobar fotic [:smijesi] [:smijesi] moguce da adminka misli da su profi pa da ti ih zato brise, kontaktiraj je u poruke [:smijesi]
2013 01 09
hvala [:smijesi] što je najtužnije još se bavim amaterski fotkanjem. [:sramezljiv] .ma nije uopće bitno to, koliko je sve ukupno "natezanje" oko takvih stavri. da li je to uopće važno odakle je fotka? zaista su sve cure koje su nešto odlučile kupit raspitale se, tražile još fotki... ako me razumijete [:smijesi]
2013 01 09
pa je, odmah se kuzi da je fotic malo bolji od ovih "idiota"kojeg vecina cura tu ima pa se posumnja u prevaru.... mozda da smanjis rezoluciju dok slikas za krpice ili ak imas neki losiji fotic, da s njim ubuduce slikas? [:smijesi] jer dosta cura ni ne trazi dodatne slike pa bude prevareno i onda preventivno brisu sve "sumnjive" oglase
2013 01 09
slažem se [:smijesi] al eto, ovo i jesu foke opaljne odfrljoke [:hihot] . mislm da se treba bavit stvarima koje zaista treba brisat i kažnjavat. i sad na najpopularnijim su neke takve stvari recimo
2013 01 09
ma da, vidla sam... a dosta tih stvari i dodje na naslovnu jer cure upozoravaju na odredjenu prevaranticu pa svi kliknu na taj oglas i u biti dodje do kontraefekta... a od tih prevarantica i blokiranih cura se ni ne brisu stvari ni profil...
2013 01 09
Sorry, mislila sam da su slike s neta! ^^ Moj bed ^^
2013 01 10
al evo sad gledam i opet! ne razumijem
2013 01 10