Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Stanimo im na kraj

Drage moje cure svakim danom sve je više novih tema o prevaranticama,to je zastrašujuće,nisam na ovoj stranici dugo ali kad sam tek došla nije bilo niti jedne takve teme,ovo sada kao da je naletio neki val muljatorica [:frustriran] moramo nekako tome stati na kraj .Hmmm ali kako [:znoji] ? Dugo več razmišljam o tome ali nije mi baš puno toga sinulo.Ali eto napisat ču što je i kako bi ja postupila :D .Znam da se sad ovo nikome neče svidjeti ne sviđa se ni meni iskreno ali eto to je samo moj prijedlog koji ne tražim da bude uvažen ali po meni bi bilo najbolje da se stranica sruši i napravi ponovno s nekom boljom zaštitom npr. da se pri registriranju moraju dati određeni podaci kao što je : ime .prezime,adresa,telefonski broj koji će biti vidljivi samo administratorici,kad bi došlo tada do prevare,prevarena osoba bi se javila administratorici koja bi joj dala podatke,profil dotične bi bio izbrisan,a njeni podaci stavljeni na crnu listu koja bi trebala biti javna i svima dostupna. Drugo pravilo bi bilo da svaki artikl stavljen u butik treba biti uslikan na bijeloj ili nekoj drugoj podlozi (svi imamo nešto bijelo ) tako bi se spriječilo skidanje slika s interneta i prodavanja "zraka" . [:hihot]
2013 01 10
3.Kako i na internetu ima artikala koji su več na bijeloj podlozi pri kupnji bi najbolje bilo da zatražimo da osoba artikl odjene kako bi vidjeli kako stoji i da stane u određenu pozu,ili da drži nešto u ruci kako bi se dodatno uvjerili da ga ima,naravno to nemoramo svima samo onima u koje sumljamo ijako bi po meni bilo poželjno svima. [:smijesi] 4.Artikl ne šaljimo dok ne vidimo vidljivu uplatu,i uplatu samo izvršavajmo preko žiro računa nikakva ova moderna sranja uplate.Ili onako ne znam kako se to zove al mi platimo poštarinu a kupac kad stigne paket plača puni iznos to je nekako najsigurnije kada smo mi pošiljatelj. 5.Ne obračajte pretjerano pažnju na pozitivne komentare ostavljane na profilu osobe za koju sumljate da je fejk,takvim ljudima nije teško otvoriti par novih računa kako bi si upisale pozitivne komentare i time nas zavarale. [:frustriran] eto to je sve od mene,ako je ikako moguče da se to pretvori u stvarnost bi bilo idealno a ako ne bože moj nađimo svoj način za opreznost :D [:poljubac]
2013 01 10
POTPISUJEM draga!:)
2013 01 10
ajde da me bar jedna podržala [:jezik] hvala [:poljubac]
2013 01 10
Imaš i moju podršku! :))
2013 01 10
to to nisam sama [:zaljubljen]
2013 01 10
ma nisam pročitala do kraja..jer je dugačkoooooooooo al te podržavam...OIB ..ime prezime...
2013 01 10
a oprosti trudila sam se da skratim al nije mi uspjelo xDD hvala [:hihot]
2013 01 10
itekako se slažem s tobom [:jezik]
2013 01 10
sve potpisujem osim ovoga da slikam na sebi ili pored sebe. da sam se htjela slikati i puštati fotke na netu, ne bih ovdje prodavala višak iz ormara. i opet ja s istim pitanjem na sličnu temu po već neznam koji puta: zašto mi koje smo prevarene i opljačkane ne možemo same pitati dotične lopovice gdje su nam novci ili roba, nego ja sad moram čekati da gaduru admin pita. dajte mi podatke pa ću je sama pitati, nisam gluhonijema [:frustriran] [:ljut]
2013 01 10
prugac,tako je;) a adminka ima kakve podatke od tih lopuža??
2013 01 10
aaaaa prugac., ja sam za tebe... [:hihot] [:hihot] htjela sam reći...da se nemamo kaj slikati..ja se isto neću slikati..ahhahha i slike koje su s neta se kuže...kaj ne?
2013 01 10
prugac- na tebi je s čim češ se složiti a s čime ne ,ništa ne namecem :) Pa napisala sam da vam adminka da podatke a ne da je ona kontaktira,ali tae gadurice neće ni obračati pažnju na naše poruke.
2013 01 10
A kad sam napisala slike s interneta nisam mislila na one iz trgovina ,nego one koje može nači na buzi na googlu ,slike koje je več netko stavio na neku stranicu s prodajem odjeće ako em kužiš [:smije]
2013 01 10
ma kužim draga, ali ja slikam robu na afingeru, a za ostale sam čak nabavila lutku samo malo deblju neg sam ja:))) ja sam adminku pitala šta mi je sad činiti, jer je prošlo 25 dana, a ona je već blokirana i adminka je rekla da će ju ona pitati da li je poslala haljinu. što će reći da najvjerovatnije ima podatke i može stupiti u kontakt s njome. gadura je zea zee-513
2013 01 10
1 2