Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

kopriva za kosu?

pozdrav, znate li neke kapi od koprive za kosu ili mozda ako netko iskustva s koprivom ili neki domaci pripravak za jacanje kose? Naime, u vise ljekarni sam pitala dali imaju nesto za kosu od koprive, tipa kapi i nigdje nitko nema.. [:place]
2014 02 09
da da gledala sam to bas neki dan... ali kontam da je alkohol + kopriva ... ne pise sastav uopce :(
2014 02 09
Peri kosu sa čajom od koprive i kadulje, pij čaj od koprive.. Ricinusovo ulje, eterično ulje ružmarina, lavande, čičkovo ulje, ulje crnog kima.. Mislim da imaš vec teme otvorene na ovo pitanje.. ja ti imam neki sprej za jačanje kose..ček da nađem oglas, pa posaljem [:jezik]
2014 02 09
hvala puno na odgovorima cure [:poljubac]
2014 02 09
aroniju imam, crni kim imam, ricinus imam, etericno ulje od lavande imam... :D trenutno umasiravam vec 2-3 tjedna capavit losion s koprivom, cickom, zalfija, ruzmarin i tako... ali nije da vidim nekog pomaka...
2014 02 09
Skuhaj koprivu, procijeni je i dva put tjedno nakon samponiranja isperi kosu u tom caju. Samo treba naći negdje dobru koprivu-brijem da se može i na placu... Meni je ujak bio skoro pa ćelav, dvije godine nakon ima kosu ko Bob Marley [:smije] . Stvarno, nevjerojatno mu je pomoglo:D
2014 02 10
uh.. ma to mi sestra radi vec duze i kaze da se vidi razlika u kvaliteti kose.. ali eto ja lijena pa nikako :D ali probat cu
2014 02 10