Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Moje krpice kao aplikacija za iphone i ipad?

Jel se sta radi na tom? Eto i Njuskalo ima gore spomenutu aplikaciju, mogli bi ju i vi kreirati, danas stvarno niste up to date i ne mozete se smatrati konkurentnim bez adekvatne aplikacije za pametne telefone i tablete. [:kesi]
2013 01 12
super ideja, nadam se da će bit realizirana uskoro [:kesi]
2013 01 12
Za sada još ne, ali imamo u vidu to. :)
2013 01 12
I ja podrzavam to :)
2013 01 12
ja baš htjela neki dan to napisat kak bi bilo super :) jer često nisam doma pa želim provjerit poruke a neš mi se uvijek zblokira i ne mogu ta kda bi se ovako to super riješilo
2013 01 12
A meni koja sam non stop na ipadu i sve obavljam putem njega, mi je jako nespretno da samo zbog stavljanja oglasa ovdje, moram prebacivati fotke sa robicom sa ipada na racunalo koje inace prakticki vise uopce ne koristim. Najpotrebnija bi mi bila ta neka vasa buduca aplikacija koja bi omogucaala direkto stavljanje oglasa i fotki iz aplikacije, nesto slicno kao sto sada ima Njuskalo, i to je stvarno super brzo i jednostavno tamo. Da imate tako neku aplikacju, mislim da ne bi vise bila na Njuskalu vec bi se skroz tu prebacila. Ovako mi je to nemoguce... [:tuzan]
2013 01 13