Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Najviše me živcira !

Najviše me živcira, kada vidim neku lijepu stvar, i pozelim je, kad ono na profilu pise : za zamjene nisam ako nisam oznacila pod sviđa mi se , i na takve poruke ne odgovaram.... dalje uopće nemam volje gledati taj profil !
2013 01 14
tu se potpuno slažem s tobom !!!!!! ja poludim kad tako šta vidim, uff [:frustriran] eh a ja sam.vidjela "za zamjene nisam ,osim ako ja ne pošaljem upit" mozaaaaak ? jooooj [:frustriran]
2013 01 14
uff, pa tako bi je sutnula nogom, [:frustriran] [:frustriran] ili mi je najbolje prvi dan ja pitam za zamjenu, ona naravno odbije, a treci dan ona mene pita za zamjenu , pa tko tu koga ? [:frustriran]
2013 01 14
tako ti je i kod mene, i onda sam ja nju odbila, a imaju i neke koje se bahate kad ih pitaš za zamjenh. Sestrična je pitala neku za starke za zamjenu i ova njoj napiše "odjebi" neka Mihaela. 400kn ona cijeni polovne starke ma faaak [:frustriran] Sve više gubim živce ovdje [:znoji]
2013 01 14
Hehe, jao ....ili ono nisi moje stvari od sestre su, pa i sestra nije mutava da nebi pristala na nesto ! [:hihot]
2013 01 14
Ima svakakvih upada... Vecinski takve cure nakraju ispadnu glupe i za 5 min. se predomisle... Ej, ipak sam za zamjenu i onda mi ih je najveci gust skartat.. [:hihot]
2013 01 14
hhaa... jadno [:zaljubljen] [:smijesi]
2013 01 14
a po kojem bi pravilu svi trebali biti za zamjenu? zasto je nevjerojatno da neko to ne zeli i zar bi se te iste trebalo prisiliti na nju? svakom svoje. a uostalom, da ne nabrajam koliko puta mi se dogodilo da dobijem upit za zamjenu, a na profilu samo djecja robica ili odjeca broj 40. a niti imam dijete, niti nosim vel 40! kad bi se bar cure potrudile pogledati profil i procitati opis sa strane.
2013 01 14
OKe, nama nikakvo pravilo za zamjene, napisala sam cast pojedincima...Nisam ni ja uvijek za zamjene, nema nikakve prisile.... [:kesi]
2013 01 14
I ja sam već prodala a i dalje prodajem dosta sekinih stvari, i te novce njoj ostavljam jer studira u Beču- dakle, zašto bih je "tjerala" da uzima ovdje nešto u zamjenu, ako tamo može i puno ljepših stvari i NOVIH kupiti po jako povoljnim cijenama ? Nema ljutnje..ne želim, ne želiš, ciaoss..već ćeš se zamjeniti negdje s nekim. [:hihot]
2013 01 14
Ne radi se o prisili vec napadnome - NEMA ZAMJENE... Budi normalan i reci nezelin zamjenu i gotovo...
2013 01 14
A je li normalno poslati poruku: zamjena? ako ispod proizvoda piše SAMO PRODAJA??
2013 01 14
@Barbarella- Nope, nije! [:smije] @Karlica- a šta ćeš, ima nas svakakvih.. I ja sam dobivala takve odgovore, pa otad dotične zaobilazim. Nekad se te iste jave za zamjenu, odjednom ipak jesu za zamjenu, no: kasno pališ, bude.. [:jezik]
2013 01 14
Po meni ovdje nema mjesta za inat. Ako jučer nisam bila za zamjene, a danas sam se predomislila (žene smo, neodlučne smo) ne vidim razlog zašto ne bih neku curu koju sam odbila pitala za zamjenu ako je ona htjela nešto moje. Cilj mi je ipak da budem zadovoljna novom krpicom u ormaru, a i ona bi dobila ono što je htjela. A što se tiče bahatog natpisa "NEMA ZAMJENE", cure su to stavile jer su prvo imale manji natpis, ali ih nitko nije doživio. Ja sam isto sa strane stavila da postoji mogućnost zamjene ako je vaša roba u "sviđa mi se", ali nitko me ne doživljava. I ipak uvijek pogledam šta cure nude pa ako ništa ne nađem odgovorim da nisam za zamjene, da mi je cilj riješiti se krpica iz ormara. I nema ljutnje s ničije strane.
2013 01 14
Nije to nikakav inat- već zašto je njen upit za zamjenu, dva, tri dana nakon mog vrijedniji? [:hihot] Bezveze.. [:jezik] Meni bahato odgovori "Nema zamjene", "Nisam za zamjene" i u roku 48h evo te iste, pita me za zamjenu. A ista ponuda kod mene ko i prije 48h, npr. [:smijesi]
2013 01 14
1 2