Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Otklonjen problem uploadanja slika

Eto, više ni slike ne idu, sve po starome....
2014 02 18
to se dogodi svaki put kd piše site under maintenance ili kako već, nije radilo, pa je bilo ok i sad opet ne radi
2014 02 18
Uopće ne radi,meni danas cijeli dan nije htijelo [:vrti] i sad isto stalno me na početak izbaci. Probala sam se ponovo ulogirat i ispočetka pravit,odma mi uđe u ono šta sam već napravila oglas ali kada ga treba objaviti opet me vrati na ono prvo ''stavite artikl'' [:frustriran]
2014 02 18
Meni radi jednako kao prije, a to znači da artikl mogu normalno postaviti, ali ne mogu promijeniti slike na već postavljenom artiklu.... [:tuzan] znači nema promjene
2014 02 18
Meni sve radi savršeno, stavila prvi artikl i slike! Isto nova korisnica.. [:smijesi]
2014 02 18
Jučer navečer je valjda bilo preopterećenje servera, obično je tako navečer. Molimo sve korisnike koji sinoć nisu mogli staviti slike da probaju sada preko dana.
2014 02 18
Ja brisem takoder artikle ali tek kad se uvjerim da je druga strana dobila artikl a dotad je oznacen da je prodan kad dobijem informaciju da je sve oky brisem,podrzavam ovo treba biti reda!
2014 02 18
Je, OK je sad.
2014 02 18
i meni je riješen problem uploadanja slika napokon, hvalaaaaa [:kesi] [:kesi]
2014 02 18
stvarno šljaka [:sokiran] da bi riječ rekla [:zaljubljen]
2014 02 18
napokon mogu prognati nećakinju sa svog profila [:jezik]
2014 02 18
Kako da stavim slike??Pokusavam vec duze vremena i nikakooo..Molim pomoc.. [:smijesi]
2014 02 19
Pojavio mi se problem kojeg prije nije bilo: - imam stvari koje su rezervirane, upisala sam na njih ispred naziva REZ. i sad, artikli jesu na profilu, ali u razgovorima kad kliknem na linkove tih artikala više ih nema, izbacuje me na naslovnicu, tražim po nazivu koji su to bili artikli....... da li je to još netko primijetio? Molim ako se može riješiti, hvala [:tuzan] [:tuzan] [:smijesi]
2014 02 20
Sandra to je oduvijek bilo, čim promijeniš naziv ili bilo što u nazivu, više ti ne otvara taj link u razgovorima [:kesi]
2014 02 20
Ja ne mogu nikako zavrsiti uređenje profila, "o meni" pokusavam danima stavit nesto :/
2014 02 20
1 2 3 4 5 6 7