Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Koliko treba da stigne pošiljka??

evo ja sam poslala jednu pošiljku preporučeno+dodatak prioritetno iz pule za neko mjesto u istri... i pratim po stranici gore i piše samo pošiljka predana u pošti. znači niti stiglo korisnici još, a kao to je najbrži način. ma moš mislit [:vrti]
2014 02 19
vane - možeš, samo zaljepi čisti papir za podatke. Muž je tako slao u Tisak kutiji, nije htio obljepit cijelu kutiju nego je samo stavio na jednu stranu bijeli papir, napisao podatke i nitko se nije bunio [:smijesi]
2014 02 19
@ rokerica.....ako piše predana u pošti,to znači da ju je poštar nosio na dostavu,nije ju našao,ostavio je obavijest i dotična ju je sama preuzela u pošti...
2014 02 19
Prioritetno do 15 h popodne poslano stiže odmah slj dan , ja sam slala iz slavonije u split i cura je slj dan odmah ujutro dobila paket :)
2014 02 19
obična preporuka poslana jučer iz Hreljina meni danas stigla u Slavoniju [:kesi]
2014 02 19
ajd super..valjda će stići...hvala na odgovorima [:poljubac] [:poljubac]
2014 02 19
koliko ce vam nesto putovati ovisi od poste do poste npr znam da kad saljem iz kauflanda u zg posiljke idu iz poste svakih 2 dana u glavnu na sortiranje tako da nemogu nikako uvijek doc sutradan...kod malih posti vam je dakle i dan bitan ne samo u koliko sati ste dosli
2014 02 20
Ja sam slala preko tiska i dosla je sutradan, a inace treba 2-3dana.
2014 03 10
1 2