Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

B-kompleks vitamin

da li itko ima iskustva ? jel dobro ....? meni bi baš dobro doslo, em imam problema sa stresom i anksioznoscu , jos i s kožom Probat cu pa cemo vidjet :D [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2014 02 19
Odličan ti je on za živce i stres, uz to ti još otvori apetit. Ja njega pijem redovito, jer je jako dobar za kožu. Ne može ti škoditi, samo ti može pomoći.
2014 02 19
Neki odbace jer im se apetit poveća, pa računaj na to.
2014 02 19
B vitamini strašno otvaraju apetit...vjeruj mi strašno!! [:smije] Ja sam ih na kraju pila prije spavanja,ali sam morala odustati jer mi nisu bile baš dobre za želudac.
2014 02 19
hahah jel da :D Supper meni treba za živce :D ionak sam premrsavila :D od stresa i svega :D Pa mislim da bi mi dobro doslo :D [:hihot]
2014 02 19
imam ja u prodaji.. sestra pije, super joj je :)
2014 02 19
Ako ti treba za kile,ništa bolje od toga [:hihot] !! Za ostalo neznam,nadam se da će ti barem malo pomoći.
2014 02 19
Ja sam pila, nisam se ništa udebljala, niti sam imala apetit, al pozitivno je bilo što mi se b vitamin u organizmu povećao [:smijesi]
2014 02 19
meni su dobre B-kompleks kapsule iz DM-a, polako se rastapaju pa je dovoljna samo jedna na dan. Inače to ide van iz tebe jako brzo, isto ko C vitamin.
2014 02 19
Super su b vitaminceki, imas u DM-u, 60 komada tbl. za 20 kuna, ja sam ih u trudnoci trosila I super sam zadovoljna bila!! [:jezik]
2014 02 19
super je - sve ti bude fino, glatko i sjajno (koža, kosa, nokti..) [:zaljubljen] ali zato apetit - PMS je mala beba za napade gladi kakve dobiješ kada piješ B-kompleks [:hihot]
2014 02 19
Da, odlični su za ublažavanje simptoma stresa. Pozitivno utječu na metabolizam ugljikohidrata.. No naravno, nisu svi B-vitamini iste kvalitete pa im tako niti bioraspoloživost nije jednaka.. Znači neke ćeš bolje apsorbirati neke slabije. No, opet, bolje bilo koji nego ništa :)
2014 02 19
da ja sam ga pila,jer nisam mogla jesti...i jako mi je puno pomogao [:kesi]
2014 02 19
Pa suppper :D sviđaju mi se vaša iskustva :D Sutra trkkk i kupujem :D [:hihot] [:hihot] [:poljubac] [:poljubac]
2014 02 19
Ja pijem Plivin jer se moram udebljati, i stvarno poveca apetit [:kesi] Nisam ni znala da ima toliko pozitivnih nuspojava, ovo za zivce i to, definitivno ga od sad pijem redovito [:hihot]
2014 02 19
1 2