Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

Krštenje :)

Sve mi je bliži dan kada ću biti krštena kuma i jako se radujem tome. I nemam nikakvih problema po tom pitanju [:smije] Zanima me samo jedna stvar, gdje naći, po povoljnim cijenama, svijeću i košulju za krštenje? Malo sam gledala po web dućanima, ali nisam zadovoljna izborom. I još jedno pitanje, što ste davale kao poklon za krštenje? Moja ideja je, uz svijeću i košuljicu, nešto robice za malenu, planiram uzeti i nešto za roditelje, složiti nekakav paket, nešto kozmetike, možda vino i tako nešto. Nešto love isto tako. E sada, jel' bi trebala možda i tortu? Ili? Eto, pomagajte savjetima [:smije] Hvala [:zaljubljen]
2014 02 26
ja kad sam bila kuma, roditelji su kupovali sijeću i košuljicu. za bebu sam nakit, odjelce, pare pod glavu i tortu.. :)
2014 02 26
Ja baš nism u tome, ali trebaš tortu donesti.. i recimo kupiš bebi nešto ako je curica od swarovskog kristala ogrlicu ili nešto, zlato je više tradicija!
2014 02 26
Dobro, mi smo se ovako dogovorili, mene muči jel' bi uz nabrojano trebala i tortu? [:smijesi] Ili još nešto... Za nakit su mi rekli da ne...
2014 02 26
jer to je uvijek IN i smatram da ne možeš pogriješiti ako kupiš tako nešto, a opet zlato da li će nositi ili neće......
2014 02 26
Pogledaj na svijeće.net, imaju odličan izbor svijeća i košuljica. naručivala sam kod njih i bila sam prezadovoljna. Ja sam bila par puta krštena kuma i kupovala sam zlato, robicu, tortu i još nekih sitnica i roditeljima također po neku sitnicu.
2014 02 26
Meni je malome nedavno bilo krstenje I svicu i kosulju je dobija od popa Tj kupljena. Kuma mi je njemu otvorila stedni racun i napravila tortu i kolace.
2014 02 26
Da,roditelji kupuju svijecu i kosuljicu!a ti kao kuma nakit,zlatno,bijelo ili zuto!a roditeljima pi izboru sta zelis iakonije obavezno a lijepo je donijeti tortu i jastuk cvijeca za oltar!
2014 02 26
kod nas je kao pod obavezno nakit neki i torta [:hihot] a opet sad donesi što misliš da je najbolje i da će im zatrebat.. vidjela sam također da neki pravili ''tortu' od pelena, imaš slika na netu, meni je to baš super
2014 02 26
sve je stvar dogovora, ali kuma većinom kupuje tortu, a poklon za bebu bi trebao biti nešto što će imati i kad odraste za uspomenu, robica je više za rođendane, babine i slično... ovisi koliko ste si dobri, ali roditeljima nešto tipa kava, piće, vino, bombonjere i slično, sve to lijepo složiš u neku košaru i super [:kesi]
2014 02 26
E sada, ja pišem da smo se dogovorili da ću ja uzeti košuljicu i svijeću, a za nakit su mi rekli da ne kupujem. Pa mi se sve nabrojano učinilo malo, zato pitam [:smijesi]
2014 02 26
Ja kad sam bila kuma, sam naručila preko jednog dučana, svijeću i krsnu košuljicu, gore je bilo izvezeno ime i datum krštenja! jako, jako ljepo i prezadovoljna sam bila! izabrala sam i boju slova, i stiglo mi je na kućnu adresu u roku 2 dana od uplate! Ovak sam kumčetu ( u dogovoru sa njegovom mamom) kupila šta je bilo potrebno za djete! u mom slučaju je to bio prenosni kimbić... od zlata nije htijela ništa, a košaru s voćem, vinom i čokoladama sam joj odnjela isto...
2014 02 26
[slika:183047ea-16c8-47aa-8649-4a8420b05b42] i onak nabacaš još nekih preparata za bebu,kremice i ostalo :)
2014 02 26
AManamarija00, to sam isto gledala, odlično mi to izgleda! Jel' onda uz pelene tortu i pravu ili je dosta jedna? [:smije]
2014 02 26
ja kad sam bila kuma kupila sam za curicu zlatni lančić,tortu,hranilicu,auto sjedalicu,krsnu sviječu i košuljicu i nešto robice,naravno i roditeljima neku butelju,bombonjeru,kavu i tak te stvarčice [:smijesi]
2014 02 26
1 2