Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Jel mislite da je fer?!

Jučer gledam stvari na krpicama i skužim da postoje "dvije" curke sa skoro identičnim stvarima ali i različitim cijenama. Bilo mi je to čudno, pa sam poslala por admin koja mi je rekla da je to ista curka...I sada si ja mislim dal je fer da ima dva profila i to sa istim stvarima drugih cijena?!!!!!!
2013 01 16
e draga to sam i ja jučer primjetila,jedna ista haljina na 3 profila,užas,sad samo čekam da mi odgovori
2013 01 16
naravno da nije fer meni je misterij zašto to radi [:tuzan]
2013 01 16
e neke cure si svašta dozvole,i to stave na jedan profil cijenu 200kn,na drugi 199kn,a na treći 100kn,halo,mislim ko je tu lud
2013 01 16
Naravno da nije fer, ali očito može tako, znači i admin je upoznata s tim.... Može u inbox koji su to profili čisto da znam ;)
2013 01 16
Mogu li vidjeti profile? :)
2013 01 16
Da, obavijestila sam admin. Profili su Neboderka i Mifi158.
2013 01 16
Ona je modna blogerica i to uistinu stvarno dobra. A druga stvar, iskreno mislim da nije muljaža jer na profil neboderka se nije prijavila jako dugo, pa pretpostavljam da je možda i izgubila password?
2013 01 16
Jooj, baš pitah jučer za jednu torbicu, jer Neboderke nema dugo. [:smije]
2013 01 16
Eto, sada znaš gdje je možeš naći [:smijesi]
2013 01 16
Joj cure, ja iskreno stvarno mislim da ste pretjerale [:hihot] Pa možda će se profil eventualno izbrisati, na tom novom profilu su stvari jeftinije, možda je skužila da je na priješnjem nabila cijenu, vjerojatno je izgubila lozinku tog prijašnjeg profila. Ok zamjrka na pravopisu, ali tko zna, možda joj se slučajno omaklo, a i vidla sam puno cura ovdje sa puno gorim greškama, a i sama priznajem da mi se neke znaju dogoditi, što od brzine pisanja što jer mi se jednostavno omakne krivo... :)
2013 01 16
Sada smo otišle malo u dubioze...samo sam željela upozoriti da postoje i takve, suptilne igre...dal je ona to napravila intencionalno ili ne nisam ziher ali da ga treba pobrisati, treba!!
2013 01 16
Istina. [:smijesi]
2013 01 16
Ja iskreno uopće ne vidim problem hahahaha mislim cura je očito zaboravila lozinku ili nešto, ne znam po čemu je prevarantica? Ipak sada svi pretjeruju, svima su svi prevaranti. Evo i ja isto imam 2 profila, jedan gdje prodajem robu i jedan na kojem prodajem nakit koji radim. Napravila sam ga iz jednostavnog razloga, na ovom profilu pristajem na zamijene ( iako mi trenutno nisu najbajnija opcija) a na onom, gdje prodajem nakit koji sam sama izradila ne. Iskreno smatram da to niej nikakva prevara, a također ne vidim razlog iz kojeg je ova cura Neboderka/ mifi158 napadana. Eventualno će se profil izbrisati...
2013 01 16
Mifi je zaboravila lozinku i ne kuži se baš u te stvari pa si je otvorila novi profil. Ja sam joj izbrisala sad sve artikle sa starog profila, a ne njega se ionako ne može ulogirati tako da je svejedno, sad prodaje s novoga. Ne toleriraju se višestruki profili kad dođe do varanja i ostavljanja informacija sam sebi, itd, što u ovom slučaju nije tako. :)
2013 01 16