Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako oprati koznu jaknu?

ne znam dal sam vec ovakvu temu otvorila i dal je bila,al zanima me kako perete koznu jaknu? moja je od umjetne koze,obicna crna,zeljela bi je malo "osvjeziti" kako vi to cinite? [:smijesi]
2014 03 08
Ja svoju u veš mašini... Na 30
2014 03 08
A trebalo bi biti na etiketi dak može u perilici [:smijesi]
2014 03 08
strah me stavit ju u perilicu [:sramezljiv] rađe bi ju na ruke malo osvjezila.. [:zaljubljen]
2014 03 08
Imam puno kože- umjetne i prave svih vrsta, vintaga i nove.... I nikako ti ne bih savjetovala perilicu, ni na najmanje. Napuni kadu/lavor mlakom vodom (neka bude više hladna) i stavi u nju nekakav omekšivač (nemoj prašak) -najbolje nešto tipa Nila i onda jaknu svom dužinom položi i raširi. Na određena mjesta (posebno podstava, iznutra) je možeš dodatno namazati kakvom pastom za čišćenje. Možeš to ponoviti par puta (mijenjati vodu ako je jakna prljavija) - po potrebi. Onda jaknu izvadi-nemoj je cijediti ni savijati- nego je opet svom dužinom položi da se negdje suši
2014 03 08
Ja sam svoju oprala na ruke i stavila na vješalicu da se suši. I sve super. [:smijesi]
2014 03 08
hvala [:kesi]
2014 03 08
Da, super je staviti na vješalicu da se suši- tako se ne deformira zbog vlage (samo je nemoj ručno stiskati) Sretno [:smijesi]
2014 03 08
p.s. Kako si napisala da je samo želiš malo osvježiti. pretpostavljam da onda nije jako prljava, ne moraš je puno držati potopljenu jer umjetna koža je osjetljiva
2014 03 08
Ja sam svoju oprala u masinu, i kaput isto, nikakvih problema nije bilo. Samo nju stavis u masinu i me bi smjelo bit problema, ali najbolje je da provijeris na etiketi.
2014 03 08
kožne jakne čistim u kemijskoj čistioni
2014 03 08
nikako u mašinu kožnu jaknu!
2014 03 08
Ni ja ne bih u mašinu.. ovako kako je @Historia opisala radim i svaki put je kao nova. [:smijesi]
2014 03 08
Ja sam riskirala i oprala svoju jaknu u vešmašini i čak je i centrifuga bila uključena i sve pet.Nije prava koža,
2014 03 08
Ma nije prava koža, a i cura je navela da je jekna od umjetne kože. Ja samo kažem da sam svoju tako oprala, a na etiketi piše da može u mašinu na 40 stupnjeva, tako sam i napravila. I sve je bilo ok. Samo treba vidjet što piše na etiketi i amen, nije nikakva znanost.
2014 03 09
1 2