Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Obavijesti (kada te netko spomene na forumu i sl.)

Postoje obavijesti za poruke, ali što je s odgovorima na forumu i ostavljanjem povratne informacije i dr.? Stalno moram odlaziti ponovno na forum i prelistavati da vidim je li mi tko odgovorio...mislim da bi kao na instagramu trebalo biti da ti dode obavijest kada te netko spomene na komentaru.
2014 03 13
maja, zato ja uvijek napisem: ponude molim u inbox [:zaljubljen]
2014 03 13
Hahahaahahha [:hihot] Ali ne razumijes, nemam toliko vremena da stalno idem i sve provjeravam, a s druge strane želim znati i pomoći ako netko ima pitanje i sl.
2014 03 13
Za takvo sto imas facebook, nije ovo drustvena mreža. [:kesi]
2014 03 13
[:smije]
2014 03 13
Anymarie: To je okej, ali govorim općenito za forum, npr. uskoro idem u školu i da sam se sad odjavila, kad bih se vratila kući možda bih i zaboravila provjeriti forum i vjerovatno ne bi ni vidjela ovu tvoju poruku. S druge strane, da postoje obavijesti, čim bih se ulogirala, vidjela bih da mi je netko komentirao forum i tako bih uštjedjela na vremenu i 100% bih odgovorila na sve poruke na forumu namjenjene meni.
2014 03 13
ninaaa-daj radi malo [:jezik]
2014 03 13
a? [:smije]
2014 03 13
Slazem se s idejom, super ideja. Nema to veze s facebookom nego s forumom. Npr. Netko te spomene u nekoj temi i pise ko zna sta o tebi, a ti to ni ne znas, tako da bi bilo super i za te stvari da dolaze nekakve obavijesti, sigurna sam da to nije preteško za sredit.
2014 03 13
Teme koje si komentirala ti stoje desno u kutu pod "Praćene teme" Zadnja komentirana tema s te liste će uvijek doći na vrh (znači da ju je netko komentirao). A možeš i kliknut na to "Praćene teme" pa vidjet koja je tema zadnji put komentirana i kada. (tvoja temu, neka koju si komentirala, ili označila na onoj zvijezdici pored naslova teme da ju želiš pratit, jer su samo one na toj listi) koje komplicirano objašnjenje [:smije]
2014 03 13
Da, ali ne da se meni svaki put sve čitat, ako sam nešto komentirala i ako ta osoba se baš npr. meni obrati, dakle napiše moj nick u postu, bilo bi dobro da dođe neka obavijest i kad klikneš na nju da te odmah prebaci na tu stranicu di si spomenut [:zaljubljen]
2014 03 13
Konačno, možda je ženska komentirana u temi u kojoj uopće nije sudjelovala... Kao, ono - pljuv, blat, [:frustriran] i sl.
2014 03 13
MicaMacaZG hvala ti na ovom objasnjenju, stvarno nisam znala za to, ali se također slažem s enne23 [:smijesi]
2014 03 13