Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

naopake slike

Bilo bi dobro kad bi korisnice ove stranice se malo potrudile i postavile fotografije stvarčica kako treba,zbog preglednosti i estetike.Ovako kada gledam nešto što me zaista zanima brzo odustanem zato jer nije jedna već sve su slike neke npr,košulje postavljene tako da me opasno zaboli vrat ili mi se zavtri u glavi.Dakle postaviti okomito slike a ne vodoravno,lakše je i preglednije.Hvala unaprijed!!! [:smijesi]
2013 01 18
Ja sam skuzila kad preko mobitela gledam - onda su mi slike naopako, a ne kuzim zasto! A preko laptopa su u normalnom obliku! [:hihot]
2013 01 18
Moje neke slike su takve! Stavljam ih kad dodajem artikl i mobitel ih sam okrene! :(
2013 01 18
Nekad preko moba prelistam kad nisam kod kuće a nekad preko kompa,i uvijek nađem sličice od kojih me vrat zaboli!
2013 01 18
da, mobitel ih okrene ne znam ni ja zašto.. sve što preko moba gledam mi je napola ukoso.. a na laptopu mi je manje-više sve ok. [:zaljubljen]
2013 01 18
mobitel ih okrene ovisno o tome u kojem položaju ga držiš naravno.čak i mali kut je dovoljno da ju stavi u vodoravni položaj a ne okomito kak bi trebalo.no na laptopu kad prebacujem slike svaku takvu sliku "okrenem",desni klik opcija "rotiraj u smjeru kazaljke na satu" ili suprotno "kazaljke na satu" i to je to... :)
2013 01 18
Ja uploadam sa moba i zato su takve, ali ne vjerujem da je to neki ogroman problem sad :)
2013 01 18
Cure nova sam na Krpicama i ucitala sam slike koje su snimljenje s moba, prebacene na komp. I sve slike koje su se ucitale su naopako. Isla sam i na promjeni, rotirala sliku al ona je jos uvijek napopako :( STa mi je ciniti?! TNX
2016 03 30