Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Mame na krpicama :)

evo i mene,moj Lukas je 7 godina,a Hana je 2 godine [:zaljubljen]
2015 03 12
hey i ja sam mama...kčer 3 god. i sin 4 mj....ova grupa na fejsu baš i ne funcijonira?nema nikoga [:sokiran]
2015 04 08
pozz svima....nova sam...imam dosta djecije robe povoljne i kvalitetne za vise informacija slobodno se javite voljna sam suradivati i potreban mi je novac [:poljubac] [:smijesi]
2015 05 04
joj ek sam 35tt.nikako to proći :)
2015 05 13
mama triju djevojčica od 11,9 i 7 godina [:smijesi]
2015 08 29
Hey heyy i ja sam u klubu mama malac godina i po L
2015 12 06
Mama dvoipol mjesecne curice :)
2015 12 09
Bas sam htjela otvoriti novu temu kad vidim ovu u kojoj se daju savjeti, ideje i ostalo. Trebam savjet za uspavljivanje bebe od 4 tjedna. Muce ga grcevi po 2-3 sata dnevno i kada se smire grcevi on ne zeli spavati. Bleji okolo po sobi, nebitno jel noc ili dan, on je tada u elementu a mi padamo sa nogu premoreni od nosanja zbog grceva. Imate li kakav savjet? Ako je neka mama isto tako prosla, sta je najbolje pomoglo?
2016 02 16
;) ;) ;)
2016 04 14
> micika2014: > Bas sam htjela otvoriti novu temu kad vidim ovu u kojoj se daju savjeti, ideje i ostalo. Trebam savjet za uspavljivanje bebe od 4 tjedna. Muce ga grcevi po 2-3 sata dnevno i kada se smire grcevi on ne zeli spavati. Bleji okolo po sobi, nebitno jel noc ili dan, on je tada u elementu a mi padamo sa nogu premoreni od nosanja zbog grceva. Imate li kakav savjet? Ako je neka mama isto tako prosla, sta je najbolje pomoglo? Joj znam kako ti je,kao prvo pridruzujem se temi i klubu mama..imam dvoje 👫 seka i braco od 4 i 2.god... A sto se tiče grčeva jedini savjet koji ti.mogu dati je IZDRZI,kod nas je tako bilo 3mj.plakala beba,plakala ja,nunaj,nosi,pjevaj, svasta...joj kad se sjetim,sto da ti napišem osim puno.puno strpljenja,i proći ce...netko ima par tjedana a neka od bebi par mjeseci zato držim ti fige da sto prije prodje!
2016 04 19
> micika2014: > Bas sam htjela otvoriti novu temu kad vidim ovu u kojoj se daju savjeti, ideje i ostalo. Trebam savjet za uspavljivanje bebe od 4 tjedna. Muce ga grcevi po 2-3 sata dnevno i kada se smire grcevi on ne zeli spavati. Bleji okolo po sobi, nebitno jel noc ili dan, on je tada u elementu a mi padamo sa nogu premoreni od nosanja zbog grceva. Imate li kakav savjet? Ako je neka mama isto tako prosla, sta je najbolje pomoglo? Espumisan baby kapi protiv grceva i izbaciti mlijeko i mlijecne proizvode jer su tesko probavljivi bebama i brojna istrazivanja su pokazala da oni utjecu na grceve. Plus naravno pripazit na ostalu prehranu, ne jesti nista sto napuhuje. Meni je to pomoglo i grcevi su prestali cim su poceli. :)
2016 04 20
mamice evo ja rodila prije mjesec i pol dana i muče me kile koje mjesec dana stoje, ni gore ni dolje, vjerojatno bi nešto i otišlo dolje da se ne davim u satkišima, dakle samo o čokoladi, keksima, kolačima i muffinima razmišljam po cijele dane. ne znam jel to od manjka energije i sna ili mi nešto fali u organizmu, ljeto se bliži, a ja još na +7 i lagano sam u deprici. ne stanem baš u puno svoje stare robice, tj.stanem, ali mi izgleda ko od mlađe sestre :') s prvim djetetom je nekako brže otišlo sve dolje, valjda još od dodatnog stresa jer je prvo :') kakvo je stanje bilo kod vas?
2016 05 12
Pozdrav mamama! :) Evo jedne kreativne, zabavne i sasvim drugačije aktivnosti za školarce: Jeste li se ikada uživjeli u priču toliko da ste poželjeli biti na licu mjesta, porazgovarati s likovima, pronaći rješenje problema oko kojega je izgrađen zaplet? Pričoigre pružaju upravo takvo iskustvo. Pozivamo djecu od 8 do 12 godina da se pridruže kreativnoj pričoigraonici „Tajna grimizne gljive“, postanu jedan od likova u priči i kroz igru riješe zagonetni slučaj. Ova zabavna dramska igra ujedno je vježba kreativnog izražavanja, logičkog zaključivanja i kritičkog razmišljanja. Mjesto održavanja: Mjesto održavanja: prostorije udruge Vestigium, Rudeška 142 Vrijeme održavanja: nedjelja 14. 5. 2017. 17-19 Prijave i informacije: [email protected] www.epikfrape.com
2017 05 04
Friška mama, naša djevojčica je mjesec i pol dana stara. Malo sna, puno hranjenja i masa ljubavi. <3
2017 10 25
Evo jedne mame koja traži kolica - tema je Tražim kolica, pa se javite!!!
2018 05 09
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13