Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Boss sad nemozes da me blockujes sad sam ko sve ženturače

Boss nisam trol i nemores to da kažeš ako nisi kupila i bila u moja kuča imadem svedoke da nisam trol i da sam stvarna neznadem pisat ko vi ženturače i nemojte da me pocenjujete ja sam doselila iz švajcarska i živim u čabar imadem lepu živinčad i štagelj imadem svog coveka i nemorate da budete lubomorne da sam vam kokurešn ni ti Boss molem da odblokuješ moj prvi profil gde sam stvarna da nemoram da imadem dva proveris su stvari moje mores i da kupis ali neces da me vise blokujes jer nisam nikoga uvredila niti ukrala ovde mnogo ženturače mnogo vredaju kradu i ti si nasla mene da diras koja ti nista nije napravila nemoj da me vise diras lepo sam te zamolela da me odblokujes i da nisam trol cu da te zovem ako neverujes imades tu mnogo trola koje mozes da blokujes nemoj mene vise da diras lepo sam te zamolela kroz tema pisac ti pisala ti me ignorises evo prijatelice možete da videte i recite sam koga uvredila ili bila povredila i sam koga pokrala
2014 03 27
Administrator , prije 1 dan, 19:45 trollanje nije dozvoljeno na forumu djubrelepo , prije 1 dan, 20:12 boss obecala si da me nece blokujes doke nikoga ne vredjam !Obecala si Boss a ja ne vredala nikoga,nosim samo humor i guram svoje lepe tačke po forum nikoga ne grebam nikoga ne vredam boss imaj razumevanje guram humor preko forum boss da bude manje besa vise ljubav Boss.Lepo molem da me odblokuješ.budi dobar boss
2014 03 27
o dobro veče evo tebe da nas malo nasmiješ [:jezik]
2014 03 27
cekam boss da dode da mi pise na tema pisac
2014 03 27
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 03 27
ima jedna kuća a u kući stol a na stolu četka ajmo ispočetka [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 03 27
ajmo lepa šibni opet temu na hiljadarku pogleda za dišpet lubomornicama [:smije] [:smije]
2014 03 27
jer tako tako je boga ti draga ja nju cekam todej celi dan
2014 03 27
Leeepa [:poljubac]
2014 03 27
a taman sam ti davala savjet kako ćeš zubima sredit onaj upaljen ubojiti nokt, a moš ga i ostavit dobar je za konzerve kad budeš čoeku kuvala gravče na tavče. [:smije] [:smije] [:smije]
2014 03 27
ko ceka taj se i naceka [:smije] [:smije] [:smije]
2014 03 27
nemore vide da ide boga ti draga poceo je da vrti u pletenica
2014 03 27
jel došla radit napokon,jel došla na posa pa mi ovdje zaradile plaću umjesto nje a bogami i penziju [:smije] [:smije] [:smije]
2014 03 27
iiiiidemo lepa [:poljubac]
2014 03 27
boga ti draga nerazumem boss ce da dode da blockuje i da ode onda cu da zovem telefon njen
2014 03 27
1 2 3 4