Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pripreme za maturu, literatura

Evo, ja i sama sam prosle godine prošla maturu, i hvala Bogu rješila ju bez problema sa vrlo dobrim ocjenama uglavnom, i sami znamo kakva je situacija i mnogi nemaju novac kojim bi platili kojekakve pripreme postupit ce kao i ja. Ja sam si nabavljala razno raznu literaturu i za hrvatski i za engleski i matematiku i vsasta nesto, to su sve skripte koje sam kupila od onih koji su bili gotovi sa pripremama u nekim centrima, knjige koje sam kupila ovako... i eto sveukupno sam mozda izdvojila 500 kn za svu literaturu. Pa ako nekom treba kakva knjiga ili skripta mogu vam je prodati, samo se javite posaljem vam sliku i sve :)
2014 04 18
Ja također prodajem literaturu za pripremu DM... Knjiga - Kako napisati esej na DM - 30 kn (plaćena 99kn) Vesna Skočir - MATEMATIKA ZA MATURU - Praktični vodič kroz program B - 50 kn (plaćena 129 kn) [:smijesi]
2014 04 18
Ja sam riješila maturu prije 2 godine, dobila sam super ocjene, a nisam se ni toliko puno pripremala... Uglavnom sam učila po bilješkama s nastave... [:smijesi] Engleski uopće nisam učila i dobila sam 4 na višoj razini... [:smijesi] Po meni, pripreme su možda dobre za predmete poput fizike, matematike ili kemije... Sve ostalo se vrlo lako da naučiti iz normalnih udžbenika koji se koriste u školi... [:smijesi]
2014 04 18
i ja imam Kako napisati esej na DM ako kome treba [:poljubac]
2014 04 18
ako kome treba gramatika, pravopis ili tako nešto nek se javi :)
2014 04 18
Ja imam dvije knjige za hrvatski. U njima piše sve od književnosti i pisanja eseja pa do gramatike i primjera ispitnih pitanja. Zbilja su odlične. Jedna je 'matur@' od Školske knjige, a za drugu se ne mogu sjetiti točno kako se zove , a nisam doma. Moguće hrvatski jezik za maturu. Zajedno i s poštom bile bi 55 kn.
2014 04 18
I ja imam još neke priručnike, Kako napisati esej i Psihologija, jako su dobri i očuvani [:smijesi]
2014 04 18
Meni treba knjiga iz politike..
2014 04 19
meni treba iz politike al ona neka s 3 autora . a ne ina ga gimnazije kome treba ova iz gimnazije nek sw javi
2014 04 19
Imam i ja svašna nešto za DM, pa javite se!! Voljna sam i pokloniti dio! :)
2014 04 19