Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Sad sam stvarno ljuta -.-

Dovraga zašto se na ovom forumu samo moje teme brišu -.- ,koju god sam temu objavila nije prošlo pola sata a da ona jednostavo ispari.Zadnja tema mi je bila PODOČNJACI HELP koju sma objavila prije od prilike pola sata i naravno sada je više nema,molim objašnjenje [:frustriran] [:frustriran]
2013 01 24
i meni su nestale, mislim da je do servera [:place]
2013 01 24
i ja sam objavila temu da tražim majicu pred 10-ak min i izbrisana je :S
2013 01 24
Ne znam jeli do servera ili ne ali samo moje teme uvijek nestaju svakla mi je do sada bestragom nestala ne moguće da je server samo mene uzeo na pik i baš svaki puta :S
2013 01 24
Mozda u krivoj rubrici??? [:smijesi] to se meni događalo!!
2013 01 24
A nemoguće da je uvijek u krivoj rubrici .Ovu zadnju temu PODOČNJACI HELP sam stavila u rubriku zdravlje što je ispravno jel podočnjaci nisu samo estetski problem več i zdravstveni
2013 01 24
ali naravno i ona je izbrisana mislim da to nije do servera več do administratorice,jel server ne može obrisati sam temu on je automatski uspremi,a kad bi se kojim slučajem server srušio onda bi se izbrisla cijela stranica
2013 01 24
ako si točno tako napisala onda radi velikih slova možda?
2013 01 24
meni su se isto teme stalno brisale pa sam poslala upit administratorici i rekla je da nesmiju biti velika slova.
2013 01 24
ne smije ti sve biti napisano velikim slovima, vjerojatno je to
2013 01 24
I ja mislim da je zbog velikih slova :( Nisu dozvoljena na forumu ni u naslovu ni u tekstu.
2013 01 24
Ne znam baš,pošto su i druge cure pisale velika slovaa AUKCIJA,AKCIJAA,MOLIM ZA POMOĆ ali njihove teme su i dalje tu
2013 01 24
O bože gluposti li,ne smije sve biti napisano velikim slovima ili če mi tema biti obrisana,bolje neka se administratorica pobrine za ove šo varaju jadne cure tu na forumu a ne nas koji tražimo pomoć,žalosno :(
2013 01 24
blokiram ja sve cure koje varaju, bez brige. procitajte pravila foruma pa cete znati zasto vam se brisu teme, nemojte mi tu otvarat ove teme, molim vas. :)
2013 01 24
Znam da blokirate,ali one su i dalje tu..Ja se ispričavam ali i kad sam napisala malim slovima teme su nestajale,sada mi je ova nestala u roku od pola sata a nečije stoje satima na forumu.Znam da se velika slova tumače kao dernjava,ali s njiam sam samo napisala naslov da bih ga istaknula u gomili kao nešto važno,nisam upotrebljavala velika slova u objašnjavanju i odgovaranju .. [:smijesi]
2013 01 24
1 2 3