Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Sad sam stvarno ljuta -.-

Ima hrpa otvorenih tema nepravilno postavljenih - npr. gotovo sve aukcije (ove zadnje teme svakako)... A da ne pričamo o tome kako hrpa cura ne zna razliku između akcije i aukcije. Mislim da, ako se već briše nešto čime se krše pravila, onda se treba brisati sve, ne samo odabrano. Nažalost, kužim da ovdje ima previše posla samo za jednu osobu, a po tom pitanju se svakako nešto treba učiniti. No to nije problem moderatorice, već njenih nadležnih...
2013 01 24
lanica -okej sve ja to shvaćam ali onda treba biti prema svima jednak,ili su bar mogli dozvoliti da se velikim slovima mogu pisati naslovi tema jer ovako si samo zadaju brdo posla,a i vidjela sam puno dučana gdje su prodavačice opis artikla pisale velikim slovima onda i njihove artikle treba izbrisati,previšeposla ste si zadali tim velikim slovima,ja ih više neču pisati makar sam ih napisala samo danas a sve ostalo mi je bilo izbrisano ali ima još puno takvih na forumu koje možda neće prestati pisati velikim slovima.Smatram da se nebi trebali toliko obazirati na velika slova nego nekako nači rješenje da stanemo na kraj ovim večim prekršiteljima forumskog zakona,a to su prevarantice.
2013 01 24
Tatjana, ja te razumijem i slažem se s tobom, zato i kažem da se trebaju brisati neke veće greške, ne ono što je napisano velikim slovima jer se s time može funkcionirati ;)
2013 01 24
lanica-hvala na podršci :)
2013 01 24
pravila su pravila...velika slova znaci da se "deres" na nekog!!!!!!!tako neke osobe mogu skuziti ko prijetnju...a nije lako admin...zamislite koji bi to kokosinjac bio da svi napravimo rusvaj....naravno ja sam za velika slova,ali pravila su pravila
2013 01 24
Što se tiče podočnjaka i ja ih imam čitav život to ti je draga nasljedni faktor ,ja sam nasljedila od svoje majke ,moje dijete od mene ,al ja ih vješto krijem profesionalnim korektorima koji se apsolutno ne vide uopče na licu .Trebaš samo odabrati dobar korektor ,MOJ SAVJET NE ONAJ U STICKU poput ruža ,jer nisu baš najjj ,nego korektori u pjeni .Imaš jako dobre sad u AVON katalogu po 39kn ,samo ti treba prava nijansa ,odaberi jednu nijansu svijetliju od lica nikako tamnije
2013 01 24
martina98, 1 uskličnik znači da se dereš na nekog, a ne 7 i više njih. Vjerujem da bi cura skužila i da je na kraju bila točka, a ne toliko uskličnika.
2013 01 24
zeljka133-ma od mojih nitko enma podočnjake,niti sam ih ja imala sve do nedavno,imam neki korektor nije u pjeni nego je tekući niej mi baš neki [:vrti] ,ali ako ne prođu za koji dan morat ću u nabavku nekog učinkovitijeg korektora [:hihot] lanica - [:smije] [:poljubac]
2013 01 24
hahahaha,,,nisam čitala sve vaše komentare prije nego sam vam pisala...hahaha..znaći,sad sam se i ja derala na sve vas.... [:smije]
2013 01 24
eh takva su pravila...nisam ja vjerojatno izmislila pravila.vjerojatno admink. zna sto radi...karlita2011...to je stvar bontona,u koji opet nisam pisala velika slova [:zaljubljen] ...u bon tonu ako nekom napise velika slova znaci deranje [:smije] ...pih
2013 01 24
karlita2011 -hahha joj karlita sada će mi tema biti obrisana zbog vas [:hihot] [:hihot] dada to je bonton imala sam ga pod informatikom,ali isto tako bonton ne isključuje pisanje velikih slova za važne stvari,a meni ej ovo bilo važno :D
2013 01 24
a sta ja mogu [:sramezljiv] ja samo kazem,kako sam cula tj...kako smo na predavanju ucili [:sramezljiv] ,mene velika slova ne smetaju [:vrti] ...iskreno...ja sam samo navela razlog...zasto ne Big slova...drugi razlog ne znam.sve zast ima svoje zato [:hihot]
2013 01 24
Ne smije biti kriva rubrika i ne smije se pisati velikim slovima , caps lock za teme isključite....
2013 01 24
Pa ispravno si čula ništa ja ne proturječim :D Niikii -znam znam sve mi je jasno [:smije]
2013 01 24
Otvori ponovo s malim pisanim slovima i to je to.
2013 01 24